Jak se líbilo účastníkům na kurzu

Co jste nám napsali?

Ahoj Tome, moc děkuji za úterní kvantrickou ochutnávku, byl to pro mě překvapivě silný a pozitivní zážitek a jedinečný zdroj inspirativních podnětů pro život! S největší pravděpodobností se přihlásím na “velký” kurz na přelomu září a října. Takže se těším na viděnou 🙂

– Tomáš

Ahoj Tome, po semináři se cítím skvěle, zážitky-energie ještě doznívají. A cítím, že jsem se ve vědomí posunula dál, vnímám vše s větší lehkostí a jsem víc v klidu. Tento stav bych v sobě ráda ukotvila a prohlubovala. Mám pocit větší radosti ze života (což se mi poslední dobou moc nedařilo).

–  Kamila

Ahoj Tome a cely tyme. moc dekuji, za lásku, nástroje i ochranu a bezpečny prostor, který je velmi důležitý pro všechny zúčastněné. Byla tam velmi krásna energie, mé srdce se otevíralo a nemělo hranic. Někdy se bojíme zraněni, od někoho komu začínáme důvěřovat, ale včera obzvláště po prvním cvičeni jsem se cítil propojen se sebou. Stejně tak s dalšími světly všech, kdo svá srdce otevřel. Objimam a tesim se na dalsi setkani a poznani vesmiru v kazdem z nas.

– David

Milý Tomáši, to já Ti musím poděkovat za milé a pro mě velice příjemné setkání. Skláním se před Tvou odvahou, vědomostmi a umem. Moc Ti fandím, aby se řady Tvých souputníků “KvanTriků” rozrůstaly. Je to nádherný počin sdružovat a stmelovat a vést takto naladěné a probuzené lidičky. To člověku úplně srdce zaplesá, že jich začíná být kolem víc a víc, že se od nich může přiučit nebo jim něco přidat, že se od Tebe může něco přiučit, a pod Tvým vedením “PROŽÍT”, naučit se pracovat, uchopit a také i pochopit, protože Tvé vědomosti a umění je opravdu hodně a hodně na vysoké úrovni. Vážím si toho, že jsem směla být v Tvé blízkosti, moc mile jsi mě překvapil tímto mailíkem a fotkou. Děkuji a budu se těšit někdy zase brzy na viděnou. Přeji krásné a plně prožité dny.

– LM

Ahoj Tome, Seminář se nám s Mirkem líbil moc a využíváme, co jsme se naučili. Zejména na dýchání pamatuji víc, než dřív, i když chodím cvičit chi-kung a tai-chi a vím, jak je dýchání důležité, děláváme i meditační čištění organismu.Na dovolené u moře (i teď doma) praktikuji dýchání v rytmu moře a je to super. Výborné pro mě byla i ta meditace společná pro různá místa na světě, nějak mi přitom naskočilo představit si svoji DNA a pokusit se ji opravit” do ideálního stavu. A vděčná jsem Ti i za rituál odpojení od druhých lidí, dost mě to napojení obtěžovalo. A co dávám, to dostávám, na to pamatuji stále.

– Olga

Ahoj Tome, Ještě dnes je mi krásně a na spoustu věcí i dění se mi změnil úhel pohledu, s jemným pocitem smutku, že to nepřišlo dřív. Byl to velmi silný zážitek a děkuji Ti ještě jednou (ale i sobě, že jsem našla odvahu jít a uvolnit se :-)). Měj se krásně, pozdravuj a prosím poděkuj za mne každému z Tvého týmu a přeji Tobě a všem ať se vám vše daří.

– Daniela

Ráda bych touto cestou poděkovala Tomovi a celému týmu za nádherný prožitkový seminář KvanTry. Bylo to úžasné, slovy nepopsatelné, to se musí prožít. Cítím velkou vděčnost za to, že jsem tam mohla být.

– Anonym

Ahoj Tome, po absolvování několika večerů s KvanTrou, generálky i dnes ukončeného kurzu, bych ráda byla zařazena do rodiny asistentů Quantriků. Ráda bych se přihlásila a svou pomoc nabídla jako asistentka na únorovém kurzu.

– Anonym

Ještě jednou moc za vše děkuji. Tome, ta myšlenka a realizace je bezkonkurenční. Měj se krásně a těším se na další setkání.

– Anonym

Ochutnávky 26.11.2015 se samozřejmě moc ráda zúčastním. Ještě teď jsem v těch nádherných energiích a nějak se mi nechce zpátky do “reality”. Všem budu vřele doporučovat, pokud se mi podaří někoho dalšího pozvat, dám určitě vědět. Měj se moc krásně kvantrově S láskou NAMASTÉ

– Jitka

Právě jdu na ochutnávku přihlásit dceru. Syn ve čtvrtek bohužel nepřijde, učí tanec a zrovna má hodiny. Nicméně únor jej velmi zaujal. Oba dostanou kurz pod stromeček, takže se tímto stáváš vánočním dárkem:-)

– Anonym

Dnes jsem hovořila o svých víkendových zážitcích s lidmi, kteří byli u mne v poradně, velmi se jim koncept líbí, dále je zaujala možnost setkat se tam i se mnou v roli asistentky (teď už jim to můžu potvrdit), takže šířím…. Měj dny plné kouzel:-)

– Alena

Ahoj Tome, děkuji moc! Záříme všichni jako SLUNÍČKA!!! 🙂 Děkuji! A pěkný večer!

– Milča

Také bych se ráda připojila a poděkovala Tomovi a jeho týmu za krásný prožitkový seminář Kvantry, který proběhl přes tento víkend. Byly to nezapomenutelné 4 dny plné zážitků, lásky a energie. Zúčastnila jsem se již večerních kurzů, generálky a i tohoto posledního kurzu a můžu říct, že je to stále silnější a silnější. Skutečně je to nepopsatelné slovy, vřele doporučuji si to přijít zažít!

– Anonym

Ahoj Tome, děkuji ti za krásný kurz, za krásné 4 dny plné zážitků, lásky a energie. Bylo to nepopsatelně krásné! Tohle se musí jedině prožít! Absolvovala jsem několik večerů s KvanTrou, generálku a i právě proběhlý kurz a musím říct, že je to stále silnější a silnější. Patří ti za to obrovský dík. Ráda bych byla toho součástí i do budoucna a proto bych byla ráda zařazena do rodiny asistentů Quantriků. Ráda ti budu nápomocna se vším, co bude potřeba již na tvém dalším únorovém kurzu a i všech budoucích. Věřím, že jich bude stále víc a víc. Jsi úžasný!

– Anna Šandorová