Prof. Jan Rak z CERNU

Umění vědomého bytí / tomasovo  / Prof. Jan Rak z CERNU

Prof. Jan Rak z CERNU

Prožitkového večera, který proběhl 30.1.2020 v Praze, se zúčastnil také profesor kvantové fyziky z CERNU – Jan Rak. 

„Moc se mi to líbilo, jsem nadšený“

Řekl pan profesor Rak v průběhu našeho kurzu.

„Cítím se jako znovuzrozený. Dynamická meditace ve smyslu probouzení nebo vzbuzování těch nejvnitřnějších energií je opravdu krásný zážitek a cítím se jako znovuzrozený a jsem přesvědčený že se na podobné akci brzy uvidíme.“

Po úvodních prožitkových cvičení Umění vědomého Bytí, které nás vedou do splnění našich nejniternějších tužeb, být celistvý, sám sebou, což v praxi znamená být šťastný ať se venku děje cokoliv třeba i hrozného pan profesor řekl řadu nádherných srdečných myšlenek, jedna z nich je ta výše uvedená.

Po našem úvodním programu následovala diskuse. Nebyla to diskuse obvyklá. Díky cvičením umění vědomého bytí, které předcházeli, jsme se všichni cítili jako jedna rodina, která si právě užívá báječné dovolené a srdečně sdílí krásu života u rodinného krbu.

Nenatáčeli jsme, nejen proto, že by vám bylo líto, že jste tu pohádku života s námi nesdíleli. Ale také proto, že všichni cítíme, že pokud máš v sobě ráj na zemi zažívat, proud života Ti tento vzkaz doručí.

Seděli jsem spolu vedle sebe s panem profesorem, proud života nás spojil v tu chvíli v jedno, ta chvíle byla až posvátná a krásně jsem v těle cítil, jak se tvoří a vybírá realita. A že ta jediná správná je nechat, aby se život děl.

Pan profesor, když dostal slovo, bylo mezi námi cítit silné souznění, čirá radost z hlubokého prožitku sebe sama. Pan profesor krásně, spontánně a srdečně vyprávěl, co prožil, jak s tímto prožitkem a cvičeními, které jsme prožili souzní. Jak je mu to blízké.

Při jeho vyprávění bylo jasné to, co už jsem z youtubu dlouho tušil: to, co pan profesor vyjadřuje, je také mojí realitou. Při jeho slovech jsem cítil, jak roste mé napojení a jak místy znova prožívám spojení s Jednotou, která učí totéž.

Večer byl pro všechny nádherným souzněním a pochopením toho, že jediné, co v životě je potřeba udělat, je cítit jeho proud v sobě. Nádherně si užívat jeho proud.

Pokud nevíš jak, můžeš přijít. Dnes večer jsme to dokázali za tři hodiny.

Včera došlo k mnoha krásným a důležitým událostem. Nejen, že jsem se cítili jako rodina na dovolené u domácího krbu…

…ale CERN se setkal s KvanTrou a krásně to zazářilo . Je úžasné vědět, že možnosti vědomí, o kterých se učíme na kurzu, potvrzují kapacity z CERNu. A pro ně je úžasné, že zkoumají, lidi dokáží žít!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.