3. ročník Festivalu Radosti ze života

17. 8. 2022 (večer) - 21. 8. 2022

Rekreační středisko Husárna Orlík u Orlické přehrady (Sobědraž 66, Kostelec nad Vltavou)

Radost a zážitky pro Tebe i Tvé blízké

Vydej se s námi na cestu dobrodružství, radosti, krásných zážitkůinspirace, ponoř se do nádherné atmosféry souznění, hravosti, laskavostiharmonie, přijeď načerpat energii, setkat se s prima lidmi a užít si nádherné chvíle v krásném prostředí uprostřed přírody.

Rádi bychom Tě pozvali už na 3. ročník oblíbeného Festivalu Radosti ze života. Předchozí dva ročníky proběhly v nádherné atmosféře plné přátelství, hlubokých prožitků a radosti mezi podobně naladěnými lidmi. Pro nadcházející ročník jsme si připravili několik novinek a nepochybujeme, že tuto nádhernou energizující atmosféru zopakujeme 🙂

Červnová vlna zvýhodněných vstupenek za 3 900 Kč (plná cena vstupenky je 4 970 Kč).


Nijak neomezujeme množství nakoupených vstupenek – můžeš koupit i pro svoji rodinu či přátele a užít si tak společně nezapomenutelný závěr léta. Věříme, že vám tato nabídka udělá radost a sejdeme se opět v hojném počtu.

Atmosféru festivalu si můžeš připomenout na FB stránce Festival Radosti ze života, kam průběžně vkládáme fotky, videa, sdílení…

Těšíme se na setkání na 3. ročníku Festivalu Radosti ze života. 🙂

Můžeš se těšit na zajímavé přednášky, zážitkové workshopy, transformační rituály, šamanskou potní chýši, přechod žhavých uhlíků, tanec, hudbu, ženské kruhy, meditace, cvičení, kreativní tvoření, individuální terapie a mnoho dalšího. Program poběží v několika paralelních liniích, takže je opravdu z čeho vybírat.

Transformační workshopy

40+ účinkujících

Radost, pohyb, energie

7 důvodů, proč se zúčastnit Festivalu Radosti ze života

1) Neopakovatelné atmosféra festivalu
2) Navázání nových přátelských vztahů
3) Pestrý program – paralelně probíhají 2-3 akce a vy si vybíráte to nejlepší
4) Zažijete šamanskou potní chýši
5) Prožijete hluboké transformační rituály
6) Účast cca 40 zkušených lektorů a vystupujících
7) Jedinečná možnost posunout sám sebe

Pro koho je tento festival vhodný?

– Pro ty z vás, kteří na sobě chtějí pracovat a rozvíjet se
– Pro lidi s otevřenou myslí a srdcem
– Pro ty, kteří touží po nádherném prožiku s podobně naladěnými lidmi
– Pro zkušené KvanTriky i nováčky ve světě osobního rozvoje

Co Tě čeká?

Festivalu se zúčastní zhruba 40 zkušených lektorů a vystupujících.

Čekají Tě nádherná setkání, které rozšíří Tvé vnímání světa a umožní Ti jít hlouběji do sebe sama. Záměrem festivalu je setkání. Setkání se životem, s přáteli a především setkání se sebou samým. Dotkni se své duše, objev svoji vnitřní moudrost a sílu a ponoř se do lásky svého srdce, v jemnosti a hloubce.

Můžeš přijet i s dětmi. A pokud je program nezaujme, za rozumný poplatek bude možné využít služeb hlídacího koutku :-).

Cítíš-li volání, tak se již nyní můžeš registrovat na 3. ročník Festivalu Radosti ze života za zvýhodněnou červnovou cenu  3 900 Kč (plná cena vstupenky je 4 970 Kč). 


Nejvýhodnější vstupenka pro Tebe a Tvé blízké

Těšíme se na Tebe.

Atmosféru předchozích ročníků si můžeš připomenout na FB stránce Festival Radosti ze života, kam průběžně vkládáme fotky, videa a sdílení. 

Druhý ročník festivalu Radosti ze života proběhl v krásné atmosféře a prostředí Ekocentra Loutí. Na program a střípky z festivalu s můžeš podívat zde.

První ročník festivalu Radosti ze života proběhl v krásné atmosféře a prostředí Centra Živá voda. Na program a střípky z festivalu s můžeš podívat zde.