info@umenivedomehobyti.cz

+420 777 053 177

Kdo jsme?

Tvůrce a lektor
Umění Vědomého Bytí


Jsem Tomáš a pomáhám lidem najít dar, který se skrývá v jejich nitru. Věřím totiž, že výjimečný život začneme žít ve chvíli, kdy víme, kdo jsme a co chceme.

Dřív jsem byl velmi racionální člověk, co se nevešlo do tabulek a čísel, to pro mě neexistovalo. Všechnu svoji energii jsem věnoval vedení firmy a na nic jiného mi nezbýval čas. Plán mojí duše byl ale jiný. Protože jsem její volání v té době neslyšel, musela zasáhnout vyšší moc.

 

Zlomená noha jako velké požehnání

Z pracovního kolotoče mě vytrhla ošklivě zlomená noha. Tři měsíce jsem nemohl chodit a tím pádem ani pracovat. Donutilo mě to se konečně zastavit a začít naslouchat sobě a svému vnitřnímu vedení. Díky tomu jsem se poprvé setkal s kurzy Silvovy metody, které odstartovaly moji cestu za poznáním.

 

Síla propojení

Moje srdce toužilo pochopit, jak svět vlastně doopravdy funguje, a proto jsem se ponořil do intenzivního studia mnoha technik osobnostního a duchovního rozvoje. Na kurzech mě často považovali za rebela. Přirozeně ke mně totiž přicházely vhledy, s čím danou techniku propojit a vylepšit. Postupem času se mi tak začalo odkrývat, co je mým darem… Propojovat. Díky tomu se mi po letech hluboké práce podařilo spojit dva na první pohled úplně odlišné obory, Kvantování a starodávnou pravdu mistrů, kteří poznali potenciál a sílu svého nitra. A tak začaly vznikat kurzy Umění Vědomého Bytí.

 

Mysl + srdce = nekonečný potenciál

Zjistil jsem, že citlivým propojením technik dochází k takzvanému synergickému efektu. To znamená, že jejich spojení má řádově vyšší pozitivní dopad, než když se dané techniky použijí každá zvlášť. Svoje poznání konzultuji se známými léčiteli i vědeckými pracovníky. To, co na kurzech především předkládám a učím, vychází z mé vlastní zkušenosti, z mé životní cesty. Z cesty, na které jsem se proměnil z nešťastného člověka v člověka šťastného, z člověka matematicky přesného k člověku následujícího srdce a hlas života, z člověka bez lásky, harmonie v člověka, který lásku a harmonii žije a sdílí každý jeden den.

 

Mým posláním jsi Ty

Toto je můj příběh… ale pro mě je důležitý ten Tvůj. Na kurzu se naučíš a prožiješ řadu vysoce účinných technik, které nejen mně, ale stovkám absolventů kurzů pomohly k hluboké vnitřní transformaci. Co víc, staneš se člověkem, který srší elánem, životní energií, miluje svůj život a vše, co k němu patří. Nepotrpím si na certifikáty z kurzů, jen pro úplnost níže uvádím, čím jsem si prošel a z čeho čerpám při své práci s lidmi. Nejcennější pro mě však je to, co mě naučila až praxe a sám život… to, co vedlo k mé trvalé vnitřní proměně. A tuto proměnu na kurzu prožiješ i Ty.

 

*
Pokročilý energetický výcvik v Ekvádoru – Indiánský výcvik přežití v pralese – život v souladu s přírodou

Život po staru – život v souladu s přírodou a se svým srdcem – dlouhodobý výcvik u indiánů

Vipassana – Dhamma – Budhova technika, díky které dosáhl „probuzení“

Kurzy Kvantování

Roční tantrický výcvik – Posvátné tělo – Vášnivý duch (John Hawken)

Pokročilý tantrický výcvik (John Hawken)

Silvova metoda

Modrá alfa

Šamanský výcvik – Medicínská cesta (John Hawken)

Tělo Srdce Duše – Umění Bytí (Alan Lowen)

Univerzální zkušenost (Alan Lowen)

Miluj se (Alan Loven)

Úvod do Šamanské Tantry – Quoduska (Amara Charles)

Metoda RUŠ

Potrhlá moudrost (Andrew Barnes)

Umění komunikace – škola Elite

A další…

...jsem stále více přesvědčen, že práce v Kvantovém poli a návod na správný/šťastný život je jedna a ta samá věc. Respektive stav, ve kterém jsme schopni řádně pracovat v kvantovém poli, má stejné aspekty, jako stav, ve kterém jsme v kontaktu se svým vnitřním vedením a kráčíme po cestě našeho osobního příběhu. Našeho štěstí...

Ing. Tomáš Michal