Jak si správně přát

A jak správně pookřát! On-line kurz

Co tě čeká?

Online kurz „Jak si správně přát“, může být pro řadu lidí velmi účinnou a zajímavou cestou, jak změnit pohled na život, uvědomit si, kdy člověk v životě jedná z pozice oběti, která je velmi sebedestruktivní, a jak být schopen vnímat vyšší úrovně života a těšit se z nich.

Byli jsme formování tak, abychom věřili, že vnější svět je skutečnější, než vnitřní svět. Kvantová fyzika naopak dokazuje, že to, co se děje uvnitř nás, utváří naši vnější realitu.

Naučíme se tři velmi účinné metody aktivní tvorby reality a kvantování. Pustíme se až k hranicím „Matrixu“ a možná i dál, za hranice struktury naší mysli a omezení, které nám často neumožňují využít tvůrčí schopnosti, které přirozeně máme a nad nimiž často sami můžeme žasnout.

V ceně kurzu navíc získáš zdarma bonusovou techniku Hlubší základy kvantování.

Přístup k lekcím kurzu máš navždy.

CO JE OBSAHEM?

 • Rozšířená Silvova metoda s konkrétním, velmi příjemným vánočním přáním
  • Jednoduchá základní technika, skvělá pro uklidnění, naladění, léčení běžných nemocí a uchopení základních principů tvorby reality.
 • Abrahámovy schody do nebe
  • Pokročilejší technika, která Tě naučí vědomě pracovat se svými pocity. Vždy se zaměříme na nejbližší vyšší pocit, který jsme schopni si dovolit v tuto chvíli reálně žít, vystihneme jej myšlenkou a tu si budeme několikrát opakovat. (Doporučený počet opakování je osm.)
 • Jak si správně přát – osobní, velmi účinná technika
  • Metoda, která je funkční, současně zcela jasná a zvládne ji každý. Na poměr účinnost ku náročnosti je jedna z nejlepších.

BONUSOVÁ TECHNIKA

 • Hlubší základy "kvantování"
  • záměrné tvoření reality v kvantovém poli. Často opomíjená, ale zásadní souvislost mezi naším vědomím, schopností vnímat skutečnost a jejím spolutvořením.

Tvoje vědomí ovlivňuje Tvoji budoucnost. Začni žít život jaký chceš. Všechno je možné!

Datum a místo konání

Jedná se o online kurz, probíhá v uzavřené FB skupině a na YouTube, jakmile si kurz zakoupíte, požádejte o členství ve FB skupině Jak si správně přát aneb tři oříšky pro Popelku, po kontrole úhrady Vám členství schválíme. Nemáte-li FB, napište nám o přístup k lekcím na YouTube, rádi Vám je zašleme.

Přístup k online lekcím Vám zůstane, není nutné být připojeni v konkrétní čas.

Cena: 490 Kč

Lektoři

Tomáš Michal
Zakladatel a lektor kurzů KvanTry – Umění vědomého bytí
https://www.umenivedomehobyti.cz

 • Již dlouhé roky používám a aktivně zkoumám mnoho přístupů a forem kvantování, způsobů, jak si správně přát, tvorby reality etc. Ihned zpočátku jsem měl to štěstí a skrze tyto techniky prožil hotové zázraky.
 • Kurz je poměrně intenzivní, naučíme se skutečně hodně užitečného a současně postup kurzu je tak samozřejmý a přirozený, že se to naučí každý.

Přihláška


Odesláním přihlášky souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů