fbpx

Balíček kurzů KvanTry I. + II. + III.

Zvýhodněný balíček tří hlavních kurzů

Co tě čeká?

Balíček plně vystihuje filozofii KvanTry: za velmi rozumnou cenu (při vhodné volbě kurzů ušetříš až 4000 Kč – 5000 Kč) si svobodně vybereš kurzy, které Ti mění život k nepoznání k lepšímu a prožiješ k tomu úžasné dobrodružství : - ).

Nejbližší kurzy, ze kterých můžeš vybírat:

I. PROBUZENÍ VNITŘNÍ SÍLY

Nejbližší kurz: 22. 9. - 26. 9. 2021 (prodloužený kurz) Centrum Živá voda, Kohoutov 143

Naučíš se vnímat svou vnitřní sílu, dobíjet ji a obnovovat. Uvědomíš si, kým skutečně jsi, naladíš se na své vnitřní vedení a začneš žít v souladu se svou duší

Běžná cena samostatně zakoupeného kurzu: 4 390 Kč

II. OSVOBOĎ SVOJI MYSL

Nejbližší kurz: 20. 10. - 24. 10. 2021 (prodloužený kurz) Centrum Živá voda, Kohoutov 143

Projdeš si rituálem smrti a znovuzrození, který Tě očistí od starých traumat. Odkryješ svá limitující přesvědčení a bloky, které Ti brání v rozvinutí plného vnitřního potenciálu.

Běžná cena samostatně zakoupeného kurzu: 4 770 Kč

III. DOTEK JEDNOTY

Nejbližší kurz:  11. 11. - 14. 11. 2021 Buchov 2, Postupice

Třetí úroveň kurzu Ti pomůže uvědomit si, že v tomto světě existuje něco víc. Pomůže Ti navázat spojení s kolektivním vědomím a rozvine Tvou schopnost plnit si svá přání.

Běžná cena samostatně zakoupeného kurzu: 4 790 Kč

 

Zakoupený balíček je možné uplatnit na uvedené tři úrovně kurzů po dobu 12 měsíců. Platnost balíčku prodlužujeme o dobu, kdy není kvůli vládním nařízením možné kurzy pořádat.

Další dvě série kurzů plánujeme na první pololetí 2022 a po prázdninách následují další. Jistě tedy bude z čeho vybírat.

 

 

 

 

Cena: 8790 Kč

Běžná cena jednotlivých kurzů obsažených v balíčku: 13 950 Kč. Při nákupu celého balíčku ušetříš 5 160 Kč z plné ceny kurzů. *Ubytování a strava není zahrnuta v ceně a platí se až na místě. 

Lektoři

Tomáš Michal

Sportovec, cestovatel milující život a všechno co k němu patří, srdcem lektor a trochu možná i šaman, nadšenec pro zázraky kvantové fyziky v praktickém každodenním životě. Na svých cestách poznal spoustu mistrů, učení a technik, které postupně otestoval v řadě náročných situací a utvořil z nich harmonický celek. Pomáhá lidem na cestě osobního rozvoje nacházet svoje pravé já, osvobodit se od starých programů a vzorců a žít tak ve svobodě a harmonii. Při svém poslání propojuje řadu technik a aktivuje tak jejich plný potenciál. Jeho techniky pomáhají napojit se na svůj vnitřní zdroj a naladit se na nejvyšší vibrace.

Míša Adamová

  • Poskytuje psychoterapeutické poradenství on-line na platformě Terap.io nebo při osobních setkáních. Věnuje se také regresním terapiím (roční výcvik absolvovala u Míly Lukášové) a spolupracuje na koordinaci seberozvojových seminářů v Ivančicích a okolí. Spolulektoruje na kurzech KvanTry. Současně je ve výcviku u tantrické učitelky Ma Ananda Sarita.

Míša sama o sobě: "S manželem Jiřím (ne)vychováváme 3 děti, Štěpána 16, Leonu 13 a Ditu 11 a děti (ne)vychovávají nás. Rosteme spolu. Životem nás doprovází i fenka Adel a kocour Felix. Mou vášní je tantra, tanec, plavání a psaní. V roce 2016 jsem prošla náročnou životní proměnou, nazvala bych ji psychospirituální krizí. Od té doby vnímám nesmírnou velikost a zázrak života, za který jsem vděčná. "

Martina Magdalena Húsková

  • Účastnice, asistentka i lektorka na kurzech Umění vědomého bytí - KvanTry. Absolventka a asistentka několika seminářů s ženskou tantrickou tématikou a tématikou Dark erosu - cesty přijetí vlastního stínu. Lektorka ženských seminářů, tantrická masérka, nyní v ročním tantrickém výcviku pod vedením Jana Komedy, Jitky Mandalam a Johna Hawkena a na šamanské cestě pod záštitou Jorgeho Redtail Hawk Arenivara.

Martina Magdaléna sama o sobě: „V osobním životě jsem zejména nadšená cestovatelka (a to nejen v pozemských dimenzích) a konzultantka při plánování dovolených (v této době se věnuji zejména pobytům na Maledivách). Jedním z mých velkých darů je kromě vědomého doteku, schopnost propojování a sdílení kontaktů a soucitné naslouchání. Mou vášní je svobodně a naplno žít v proudu hojnosti a vděčnosti. Na nekonečném výletu sama k sobě, do svého středu, své duši, ke svému srdci a k rozvzpomínání, si na své zapomenuté schopnosti z minulých životů jsem od svého dětství. Na spirituální cestu mě přivedla v roce 2000 v Dírné malé vesničce poblíž Červené Lhoty úžasná dáma Jaroslava Zemanová a to šířením tištěných brožur na různá témata pod názvem Rozhovory se životem od její příbuzné duchovní učitelky Pavly Kašparcové a také seznámením s jogovou učitelkou a budhistickou praktikantkou Dr. Michaelou Klos. Společně jsme navštívily v r. 2008 jižní Indii a poté v r. 2010 Bali.“

Přihláška


Odesláním přihlášky souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů