Balíček tří kurzů KvanTry

Zvýhodněný balíček tří hlavních kurzů

Co tě čeká?

Balíček plně vystihuje filozofii KvanTry: za velmi rozumnou cenu (při vhodné volbě kurzů ušetříš až 4000 Kč – 5000 Kč) si svobodně vybereš kurzy, které Ti mění život k nepoznání k lepšímu a prožiješ k tomu úžasné dobrodružství : - ). Balíček se nevztahuje na kurzy v rámci kvantrického výcviku.

Nejbližší kurzy, ze kterých můžeš vybírat:

 

DOTEK JEDNOTY

Nejbližší kurz:  21. - 24. 4. 2022 centrum Buchov

Tento kurz Ti pomůže uvědomit si, že v tomto světě existuje něco víc. Pomůže Ti navázat spojení s kolektivním vědomím a rozvine Tvou schopnost plnit si svá přání.

Běžná cena samostatně zakoupeného kurzu: 4 790 Kč

 

KVANTRA IV. - RÁJ ŽIVOTA

Nejbližší kurz:  23. - 26. 6. 2022 centrum Buchov

Čtvrtý kurz je určen pro pokročilé účastníky, kteří chtějí nahlédnout do vyšších sfér bytí.

Tento kurz je zaměřený na propojení s našimi kořeny, s matkou Zemí, předky... a zároveň na harmonické spojení s naší duší, s vyšším vědomím... Harmonické propojení duchovní a zemské části v nás.

Běžná cena samostatně zakoupeného kurzu: 4 790 Kč

 

ŽIVOT V HARMONII S PŘÍRODOU

Inspirace šamanskou cestou - nový tématický kurz

Nejbližší kurz:  9. - 12. 6. 2022 centrum Živá voda

Šaman je člověk, který je velmi propojený s přírodou, s živly, s Životem.

Na své životní cestě jsem potkal a učil se od několika skutečných šamanů, jejich moudrost a životní filozofie mě velmi inspirovaly. Rád se s Vámi podělím o inspiraci k této cestě.

Běžná cena samostatně zakoupeného kurzu: 3 900 Kč

 

Balíček samozřejmě nemusíte využít celý teď, platí na tři kurzy po dobu 12-ti měsíců. Platnost balíčku prodlužujeme o dobu, kdy není kvůli vládním nařízením možné kurzy pořádat.

Další kurzy budou následovat po prázdninách. Jistě tedy bude z čeho vybírat.

 

 

 

 

Cena: 8790 Kč

*Ubytování a strava není zahrnuta v ceně a platí se až na místě v hotovosti.  Ceny stravy a ubytování jsou uvedeny u jednotlivých kurzů.

+ Ubytování

  • ubytování na posteli
  • ubytování na matraci

+ Občerstvení

  • plná penze
  • bez stravy
  • jiné - upřesněte v poznámce

Lektoři

Tomáš Michal

Sportovec, cestovatel milující život a všechno co k němu patří, srdcem lektor a trochu možná i šaman, nadšenec pro zázraky kvantové fyziky v praktickém každodenním životě. Na svých cestách poznal spoustu mistrů, učení a technik, které postupně otestoval v řadě náročných situací a utvořil z nich harmonický celek. Pomáhá lidem na cestě osobního rozvoje nacházet svoje pravé já, osvobodit se od starých programů a vzorců a žít tak ve svobodě a harmonii. Při svém poslání propojuje řadu technik a aktivuje tak jejich plný potenciál. Jeho techniky pomáhají napojit se na svůj vnitřní zdroj a naladit se na nejvyšší vibrace.

Míša Adamová

  • Poskytuje psychoterapeutické poradenství on-line na platformě Terap.io nebo při osobních setkáních. Věnuje se také regresním terapiím (roční výcvik absolvovala u Míly Lukášové) a spolupracuje na koordinaci seberozvojových seminářů v Ivančicích a okolí. Spolulektoruje na kurzech KvanTry. Současně je ve výcviku u tantrické učitelky Ma Ananda Sarita.

Míša sama o sobě: "S manželem Jiřím (ne)vychováváme 3 děti, Štěpána 16, Leonu 13 a Ditu 11 a děti (ne)vychovávají nás. Rosteme spolu. Životem nás doprovází i fenka Adel a kocour Felix. Mou vášní je tantra, tanec, plavání a psaní. V roce 2016 jsem prošla náročnou životní proměnou, nazvala bych ji psychospirituální krizí. Od té doby vnímám nesmírnou velikost a zázrak života, za který jsem vděčná. "

Přihláška


*Ubytování a strava se hradí v hotovosti na místě.


Odesláním přihlášky souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů