Balíček tří kurzů KvanTry

Zvýhodněný balíček tří kurzů

Co tě čeká?

Balíček plně vystihuje filozofii KvanTry: za velmi rozumnou cenu (při vhodné volbě kurzů ušetříš až 4000 Kč – 5000 Kč) si svobodně vybereš kurzy, které Ti mění život k nepoznání k lepšímu a prožiješ k tomu úžasné dobrodružství : - ). Balíček platí na kurzy do konce roku 2022.  Balíček se nevztahuje na kurzy v rámci kvantrického výcviku.

 

 

 

Cena: 8790 Kč

*Ubytování a strava není zahrnuta v ceně a platí se až na místě v hotovosti.  Ceny stravy a ubytování jsou uvedeny u jednotlivých kurzů.

+ Ubytování

  • ubytování na posteli
  • ubytování na matraci

+ Občerstvení

  • plná penze
  • bez stravy
  • jiné - upřesněte v poznámce

Lektoři

Tomáš Michal

Sportovec, cestovatel milující život a všechno co k němu patří, srdcem lektor a trochu možná i šaman, nadšenec pro zázraky kvantové fyziky v praktickém každodenním životě. Na svých cestách poznal spoustu mistrů, učení a technik, které postupně otestoval v řadě náročných situací a utvořil z nich harmonický celek. Pomáhá lidem na cestě osobního rozvoje nacházet svoje pravé já, osvobodit se od starých programů a vzorců a žít tak ve svobodě a harmonii. Při svém poslání propojuje řadu technik a aktivuje tak jejich plný potenciál. Jeho techniky pomáhají napojit se na svůj vnitřní zdroj a naladit se na nejvyšší vibrace.

Míša Adamová

  • Poskytuje psychoterapeutické poradenství on-line na platformě Terap.io nebo při osobních setkáních. Věnuje se také regresním terapiím (roční výcvik absolvovala u Míly Lukášové) a spolupracuje na koordinaci seberozvojových seminářů v Ivančicích a okolí. Spolulektoruje na kurzech KvanTry. Současně je ve výcviku u tantrické učitelky Ma Ananda Sarita.

Míša sama o sobě: "S manželem Jiřím (ne)vychováváme 3 děti, Štěpána 16, Leonu 13 a Ditu 11 a děti (ne)vychovávají nás. Rosteme spolu. Životem nás doprovází i fenka Adel a kocour Felix. Mou vášní je tantra, tanec, plavání a psaní. V roce 2016 jsem prošla náročnou životní proměnou, nazvala bych ji psychospirituální krizí. Od té doby vnímám nesmírnou velikost a zázrak života, za který jsem vděčná. "

Přihláška


*Ubytování a strava se hradí v hotovosti na místě.


Odesláním přihlášky souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů