fbpx

Kvantová fyzika a vědomé bytí

Tvé vědomí cestuje mezi myslí a srdcem. V přítomnosti tvoříš svůj život jako Mistr. Taková je Kvantová realita.

Co tě čeká?

Jedná se o intenzivní praktický workshop, o jedinečné spojení vědomostí a zkušeností známého kvantového fyzika prof. Jana Raka s technikami Umění vědomého bytí v kvantovém poli lektora Ing. Tomáše Michala.

Dotkneme se řady zajímavých témat jako:

  Lze utvářet realitu našeho života? Představíme si konkrétní techniky, jak na to...
✅  Jak žít plnohodnotný život? V čem spočívá umění žít a jak jej může ovládat každý z nás?
✅  Proč žijeme? Kam směřujeme? Jak žít naplněný život?
✅  Čím je dána celková životní prosperita?
✅  Jak nám kvantová fyzika může rozšířit vnímání světa?
✅  Jak využít poznatků kvantové fyziky v každodenním životě?

Akce je určena především pro ty z vás, kteří touží žít naplněný život a využít našeho plného potenciálu.

Studentům nabízíme zlevněné vstupné za 330 Kč.

Můžeš si připravit vlastní otázky na tato témata, na které v průběhu akce odpovíme.

Datum a místo konání

30. 09. 2021 19:30

Areál Mendelovy univerzity, budova Q, Brno, Zemědělská 1

Cena: 390 Kč

Cena pro studenty 330 Kč (promo kód student)

Lektoři

Prof. Jan Rak

- jaderný a kvantový fyzik, profesor na finské univerzitě ve Jyvaskyle, mnohaletý pracovník na projektech na největším urychlovači částic na světě ve švýcarském CERNu. V letech 1989-1992 pracoval v Ústavu Jaderného Výzkumu v Dubně u Moskvy. Ve švýcarském PSI Villigen vypracoval dizertační práci, kterou obhájil v roce 1991 a získal titul CSc. V témže roce dostal nabídku z Max Plank Institutu v německém Heidelbergu, kde začal pracovat pro CERN. V roce 2000 přišla nabídka z Brookhaven National Laboratory v New Yorku v USA, kde pracoval na novém urychlovači RHIC a experimentu PHENIX. O pět let později získal pozici na Univerzitě Jyvaskyla ve Finsku jako Project Leader cernského experimentu ALICE. Je autorem a spoluautorem více než 400 článků. Hlavním předmětem výzkumu profesora Jana Raka je teorie relativistického kvantového pole shrnutá v knize, kterou napsal se svým americkým kolegou M. Tannebaumem “High-pT Physics in the Heavy Ion Era” (Cambridge University Press, 2013).

Profesor Jan Rak často pořádá v ČR velmi zajímavé přednášky a besedy, kde velmi zajímavou, pochopitelnou formou s moudrostí i humorem předává své poznatky široké veřejnosti.

Tomáš Michal

Sportovec, cestovatel milující život a všechno co k němu patří, srdcem lektor a trochu možná i šaman, nadšenec pro zázraky kvantové fyziky v praktickém každodenním životě. Na svých cestách poznal spoustu mistrů, učení a technik, které postupně otestoval v řadě náročných situací a utvořil z nich harmonický celek. Pomáhá lidem na cestě osobního rozvoje nacházet svoje pravé já, osvobodit se od starých programů a vzorců a žít tak ve svobodě a harmonii. Při svém poslání propojuje řadu technik a aktivuje tak jejich plný potenciál. Jeho techniky pomáhají napojit se na svůj vnitřní zdroj a naladit se na nejvyšší vibrace.

Přihláška


Odesláním přihlášky souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů