Co je za hranicemi mysli a smyslů

Tanec Tvé duše

Co tě čeká?

 • Prožitkový kurz, který Ti ukáže, jak se stát tvůrcem svého života – jak být skutečně sám sebou.
 • Propojení hlubokého terapeutického tance s technikami z kurzů KvanTry.
 • Tanec Tvé duše, který Ti umožní zažít hluboký pocit jednoty, lásky a přítomného okamžiku.
  • Zažiješ stav zamilovanosti, ke kterému nikoho dalšího nepotřebuješ. Tuto lásku pak můžeš věnovat sám sobě, tam kde je jí nejvíc potřeba.
  • Během dvouhodinového procesu se spojíš sám se sebou skrze jemný pohyb svého těla za doprovodu hudby. Následně shodíš staré nánosy, vytřepeš, co Ti v životě už neslouží a nakonec se protančíš až k radosti a propojení se zdrojem.
  • Podle toho, jak se budeš cítit, můžeš po tanci zůstat sám se sebou nebo pokračovat hlouběji do propojení s ostatními. Pocítíš, jaké to je být skutečně sám sebou v kontaktu s někým, kdo od Tebe nic nechce a ani Ty od něj – čisté setkání duší, v lásce a otevřenosti. Tato setkání mají hluboký léčivý efekt pro život a vztahy.
  • Zjistíš jaké to je, když nemusíš o nic usilovat a vše se ve Tvém životě děje plynule a jakoby samo od sebe.
 • Jednoduché a velmi účinné metody, jenž Tě uvolní a nabijí pozitivní energií.
 • Praktické návody, techniky a prožitky, jak se stát probuzeným, autentickým člověkem, vnitřně svobodným, který si nic nedělá ze soudů a očekávání ostatních, ale zároveň jejich názory ctí.

PROČ VZNIKL TENTO KURZ?

Měl jsem v životě to štěstí zažít skrze osobní rozvoj stav „probuzení“, dočasného „osvícení“naprostého štěstí či stav naprosté vnitřní svobody. Na můj život to mělo a má nádherný vliv. Tento ráj na Zemi, kdy život chutná tak, že si to ani neumíš představit, bych přál prožívat každému z nás.

Můj kolega Jindřich Širůček, kterého si nesmírně vážím, je autorem techniky, která mi umožnila tento přenádherný pocit naprostého štěstí a svobody prožívat již po dvaceti minutách. Nyní jí máš příležitost se naučit a prožít i Ty.

Tento stav bytí je pak možné ještě více integrovat a udržet si jej i v náročných situacích. A nejen o tom bude druhá půlka našeho kurzu, kterou Tě budu provázet.
Tomáš Michal

Datum a místo konání

Datum konání bude upřesněno

Místo konání bude upřesněno (Brno)

Cena: 1170 Kč
Cena na místě: 1470 Kč

Lektoři

Jindřich Širůček
Provázím lidi na jejich cestě sebepoznání a sebeuzdravování.

Ve velké vnitřní prázdnotě jsem našel místo, kam můžu jít a obejmout sám sebe. Toto místo teď přináším i pro ostatní, aby nikdo na světě už nemusel zůstávat sám.

Tanec Tvojí duše vznikl na jednom z mých terapeutických výcviků, a tak moc se mi zalíbil, že jsem se rozhodl jej přinést široké veřejnosti. Nabízí poměrně bezbariérový přístup k hlubokým prožitkům sama sebe, na které je obyčejně potřeba hodně času a velká důvěra. V tanci a pohybu se tato důvěra tvoří sama a přirozeně.

Rád Tě vezmu do tohoto kouzelného prostoru a to, co jsem se učil několik let, se Ti pokusím předat během pár hodin. Možná neodejdeš hned jako velký tanečník, ale určitě se dotkneš sám sebe a zamiluješ se do toho jemného pohybu i divokosti, kterou v sobě najdeš.
strunkovani.cz

Tomáš Michal – Vědomé bytí
Zakladatel a lektor kurzů KvanTry – Umění vědomého bytí

– mým darem je propojovat různá učení a tvořit techniky, které pomáhají lidem žít šťastný, svobodný a vědomý život… život v souladu s přáním jejich duše.

https://www.umenivedomehobyti.cz

Přihláška


Odesláním přihlášky souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů