Otevři své Srdce - probuď své vnitřní Božství

Dotek Jednoty

Co tě čeká?

Medituješ, věnuješ se osobnímu rozvoji, toužíš po prožitku jednoty, po navázání spojení s vyšším vědomím, ale úplně se nedaří? Nebo jen krátké záblesky, které se jen mihnou a zmizí?

Chceš opravdu vědomě prožít, skutečně  hluboce a naplno, propojení se svou Duší, propojení se Zdrojem, zážitek Jednoty se všemi a vším, co kdy existovalo? Chceš zažít pocit rozpuštění se v lásce a ve světle, otevření srdce, propojení se Zemí i s Vesmírem?

Jsi přesvědčen, že něco takového je jen pro vyvolené, že to je možné zažít až po dlouhých letech cvičení jógy nebo meditací někde v ašrámu v Indii?

Zní to jako pohádka, sen, ale je to možné, tyto krásné stavy zažíváme na kurzu Dotek Jednoty již po krátké době. Unikátní způsob meditací a dechových cvičení v kombinaci s nádhernou hudbou, bezpečným prostředím a úžasnou atmosférou, která se na kurzu vždy vytvoří nám otevírá brány k nádherným prožitkům, k opravdovému DOTEKU JEDNOTY.

 

Tento kurz je založen na prožitcích, které jsou velmi hluboké a transformační.

 • Zažiješ, ucítíš a uvědomíš si, že v tomto světě existuje něco víc, než co jsme zvyklí běžně vnímat svými smysly. Pomůže Ti navázat spojení s jednotou.
 • Uvědomíš si a prožiješ, že jsi nejen hercem, ale zároveň i režisérem svého života a nedílnou součástí celku.
 • Posílíš svou intuici a rozšíříš své vědomí.
 • Pochopíš, proč pro Tebe bylo obtížné dosáhnout životních cílů a maximálně rozvineš svoji schopnost plnit si svá přání.
 • Zvědomíš si a propustíš své lpění a své strachy.
 • Naučíš se využívat svou mysl pro léčení nemocí a bolesti i řešení situací, které obvykle vnímáme jako nepříjemné.
 • Prožiješ hluboký Rituál uctění života a doteku jednoty.

Na tomto kurzu maximálně rozvineš svoji schopnost Kvantování – schopnost tvořit skutečnost.

Pomocí technik, které společně projdeme, poznáš, že nad samotným Kvantováním existuje ještě něco víc. Ve chvíli, kdy začneš žít ve vysokých vibracích, nemusíš se už zaměřovat na přitahování konkrétních přání. Vše dobré, co s Tebou souzní, k Tobě bude přicházet samo bez jakékoliv námahy.

💗 “Najdi mír ve Své Duši. Vše ostatní už si Tě najde samo…” 💗

A to nejdůležitější:

Naučíš se soubor osvědčených nástrojů, jak se svojí myslí dále pracovat a rozvíjet tak svoje schopnosti. Poznáš, že život může být báječný a že jím můžeš jít s otevřeným srdcem, zářící, s pocitem svobody a uvolnění. Budeš svým štěstím a postojem inspirací nejen pro sebe, ale i pro ostatní.

Efekt kurzu je dlouhodobý.

Registruj se a přijeď si pro výjimečné prožitky, které změní Tvůj život.

 

💖 Zajímá Tě víc?
💖 V přiloženém videu najdeš další zajímavé informace.

 

Pro velkou část účastníků, kteří již jsou nějakou dobu na cestě osobního rozvoje, může tento kurz znamenat zásadní prozření a posun, pro nováčky je vhodnější začít kurzem “The best of KvanTra I a II”.

Datum a místo konání

10. 11. 17:00 - 13. 11. 2022 17:00

Meditační centrum Buchov 2, Postupice (nedaleko Benešova)

Pomáháme zajišťovat spolujízdu, tak aby se na místo pohodlně dostali i účastníci ze vzdálenějších měst

Cena: 4790 Kč

+ Ubytování

 • bez ubytování (200 Kč/den)
 • ubytování na matraci (300 Kč/noc)
 • ubytování na posteli (400 Kč/noc)

+ Občerstvení

 • bez stravy
 • plná penze (450 Kč/den)
 • jen obědy (200 Kč/den)
 • polopenze (250 Kč/den)
 • jiné - uveď do poznámky

Lektoři

Tomáš Michal

Sportovec, cestovatel milující život a všechno co k němu patří, srdcem lektor a trochu možná i šaman, nadšenec pro zázraky kvantové fyziky v praktickém každodenním životě. Na svých cestách poznal spoustu mistrů, učení a technik, které postupně otestoval v řadě náročných situací a utvořil z nich harmonický celek. Pomáhá lidem na cestě osobního rozvoje nacházet svoje pravé já, osvobodit se od starých programů a vzorců a žít tak ve svobodě a harmonii. Při svém poslání propojuje řadu technik a aktivuje tak jejich plný potenciál. Jeho techniky pomáhají napojit se na svůj vnitřní zdroj a naladit se na nejvyšší vibrace.

Míša Adamová

 • Poskytuje psychoterapeutické poradenství on-line na platformě Terap.io nebo při osobních setkáních. Věnuje se také regresním terapiím (roční výcvik absolvovala u Míly Lukášové) a spolupracuje na koordinaci seberozvojových seminářů v Ivančicích a okolí. Spolulektoruje na kurzech KvanTry. Současně je ve výcviku u tantrické učitelky Ma Ananda Sarita.

Míša sama o sobě: "S manželem Jiřím (ne)vychováváme 3 děti, Štěpána 16, Leonu 13 a Ditu 11 a děti (ne)vychovávají nás. Rosteme spolu. Životem nás doprovází i fenka Adel a kocour Felix. Mou vášní je tantra, tanec, plavání a psaní. V roce 2016 jsem prošla náročnou životní proměnou, nazvala bych ji psychospirituální krizí. Od té doby vnímám nesmírnou velikost a zázrak života, za který jsem vděčná. "

Přihláška

*Ubytování a strava se hradí v hotovosti na místě.


Odesláním přihlášky souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů