Kvantra IV - Ráj života

Jedinečný kurz pořádaný jen 1x ročně

Co tě čeká?

Vrchol našich kurzů, pořádáme jej jen 1x ročně.

KvanTra IV - Ráj života - je o stanutí ve své skutečné podstatě. Osvobozené, autentické a celistvé. Je to spojení podstat v každém z nás: vědomí a energie, harmonie vnitřní ženy, muže a dítěte. Harmonické propojení duchovní a zemské části v nás.

Co tě čeká ?

Čtvrtý kurz je určen pro pokročilé účastníky, kteří chtějí nahlédnout do vyšších sfér bytí.

Tento kurz je zaměřený na propojení s našimi kořeny, s matkou Zemí, předky... a zároveň na harmonické spojení s naší duší, s vyšším vědomím...

- Mnoho lidí žije převážně v materiálním světě, jsou velmi uzemnění a spirituální část své osobnosti a její důležitost si neuvědomují. Jiní zase tzv. lítají, jsou otevření všemu duchovnímu, ale s praktickým životem na Zemi, ve hmotě, mohou mít problém. Kurz nám umožní si uvědomit a prožít důležitost tohoto propojení s oběma póly a nalezení harmonie v tomto propojení.

- Pokusím se Ti zprostředkovat cestu k tomu nejkrásnějšímu a nejvyššímu, co jsem v životě okusil, k té nejvyšší formě bytí, kterou obvykle dosáhneme, až když z tohoto světa ve fyzické formě odcházíme...

- Tuto bránu je možné i za života pootevřít a nahlédnout za ni.

- To nás může zbavit strachu, protože pochopíme, že není čeho se bát. Vše je v pořádku. Vždy jsme v bezpečí...

- Zároveň si uvědomíme a prožijeme návrat ke kořenům, propojení se Zemí, propojení s našimi předky, naši stabilitu a podporu, základy našeho bytí tady na Zemi, ve hmotném časoprostoru.

- Můžeme se přiblížit ke krásnému cíli - nalézt harmonii a žít v propojení obou těchto pólů našeho života.

Po roce se na Kvantře vedle Toma opět zjeví Markétka - pouze jako jednorázové DEJA VU. Kdo to chcete zažít, v červnu na "čtyřce" máte jednu šanci! Letošní "čtyřka" bude navíc nová a jiná než loni!

Ze známých programů nás čeká POTNÍ CHÝŠE. A také konstelační náhledy, hra s charakterovými strukturami, ženský kruh v podání Markétky, a také oblíbené kvantrické programy Toma. Místo hry Labyrint světa a ráj srdce bude změna v podobě nových a nečekaných zážitkových her. Bylo by brzy -hned po roce obnovovat po všech směrech náročnou "Hru života", kterou máte mnozí ještě v sobě. Možná budete dokonce rádi za novinky a překvapení. A věříme, že si čtyřku s názvem Ráj života užijete.

Co nás čeká nového?

1) Vnoříte se do příběhu hluchoslepé dívky, ve kterém ochutnáte svět všemi smysly.

2) Přijede i pár veselých týmových zážitků, aby to v Ráji žilo!

3) Propojíte své mladší já se svým starším já, svou minulost s budoucností - a do roka do dne dostanete do schránek jedinečný dopis.

4) Prožijete dramatickou hru stylizovanou do společenského večera, ve které se upíšete Kvantrické bance a rozehrajete ruletu života v hazardní herně! Hraje se dál - ještě rok po skončení kurzu. Přijeďte! A uvidíte - do roka a do dne!

Datum a místo konání

17. 06. 17:00 - 20. 06. 2021 18:00

Meditační centrum nedaleko Benešova. 

Pomáháme zajišťovat spolujízdu, tak aby se na místo pohodlně dostali i účastníci ze vzdálenějších měst

Cena: 4790 Kč

+ Ubytování

  • ubytování na posteli ( 350 Kč/ noc)
  • ubytování na matraci (250 Kč/noc)
  • bez ubytování / stan / pod širákem (250 Kč/den)

+ Občerstvení

  • plná penze (370 Kč/den)
  • bez stravy

Lektoři

Markéta Černocká

Vystudovala střední školu pro ochranu životního prostředí ve Veselí nad Lužnicí, Pedagogickou fakultu v Brně a spoustu alternativních kurzů, výcviků a seminářů.

Vyučovala na základních školách v Brně a okolních obcích. Organizovala mnoho víkendových i prázdninových programových akcí pro děti, mládež i dospělé, věnovala se oblasti využití volného času, tréninku životních situací, Hnutí Brontosaurus, dobrovolnictví, tvorbě programových akcí, zážitkové pedagogice. Založila a několik let vedla občanské sdružení Svízel přítula. Má učitelskou praxi všech školních předmětů, působila i ve Waldorfské alternativě.

Posledních 12 let se věnuje lektorské a poradenské činnosti, terapiím, seminářům rodinných konstelací a dalším různorodým činnostem. Pořádá zážitkové akce, Putování skupin pěšky, na kolech, na lodích, a výpravy do dalekých zemí (Indie, Nepál, Izrael). Průběžně dále studuje. Má ráda přirozenost, živost a tvoření s lidmi.

Tomáš Michal

Sportovec, cestovatel milující život a všechno co k němu patří, srdcem lektor a trochu možná i šaman, nadšenec pro zázraky kvantové fyziky v praktickém každodenním životě. Na svých cestách poznal spoustu mistrů, učení a technik, které postupně otestoval v řadě náročných situací a utvořil z nich harmonický celek. Pomáhá lidem na cestě osobního rozvoje nacházet svoje pravé já, osvobodit se od starých programů a vzorců a žít tak ve svobodě a harmonii. Při svém poslání propojuje řadu technik a aktivuje tak jejich plný potenciál. Jeho techniky pomáhají napojit se na svůj vnitřní zdroj a naladit se na nejvyšší vibrace.

PřihláškaOdesláním přihlášky souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů