fbpx

KvanTrický výcvik I.

Vydejme se na společnou cestu

Co tě čeká?

Být někým, kým nechcete být; být s někým, s kým nechcete být, dělat něco, co nechcete dělat, to je základ lidského neštěstí. Dokud si člověk neřekne: “Já chci být sám sebou, a to za každou cenu. Ať mě druzí klidně odsuzují a odmítají a neváží si mě – mně to nevadí, protože už prostě nemohu dál předstírat, že jsem někdo jiný." Osho

 

A právě aby si prožil tuhle ohromnou úlevu, mohl být sám sebou, měl jemnost poznat, kdo jsi Ty a sílu sebe žít, od toho je tu výcvik.

 

👉 Jsi rozhodnutý/á jen nečeřit vlnky poznání a konečky strachů a pochybností, ale jít k podstatě Tebe samotného, klenotu Tvého života?

👉 Jsi připravený(á) zjistit, kdo jsi a kam jdeš?

👉 Spatřit a rozpustit iluze Matrixu a žít to, co je skutečné? Spatřit své masky a role a zažít ohromnou úlevu své Pravdivosti?

👉 Poznat pod závějí iluzí co Ti v životě skutečně dává smysl, zjemnit se láskyplností, abys to stále znova a znova poznával(a), následovala(a) a také vnitřní silou, abys odolala svodům okolí a Matrixu?

👉 Dotknout se tak hluboké harmonie, čistoty, radosti  a Pravdy, že sama o sobě je léčivá tak, že se změní Tvá omezující struktura v mnohem otevřenější vnitřní svobodu?

 

🍀 Pokud  rozhodnutí žít v radosti, čistotě a pravdě a dál růst se sebou myslíš ZCELA JASNĚ, od toho je tu VÝCVIK. 👍

👉 To nejryzejší, co Život i KvanTra nabízí. 👈

 

(Aby byl prostor si účast na  výcviku nechat rozležet, ujasnit a v klidu promyslet, tak je tu 26. – 30.1. OCHUTNÁVKA VÝCVIKU. )

 

VÝCVIK:

🔹 Prožiješ  kouzlo života, samo o sobě velmi uzdravující v příjemné radosti.

🔹 Poznáš sebe a svůj život tak, abys spoustu přitěžujících věcí už nemusel žít.

🔹 Prožiješ to nejryzejší, co život a KvanTra nabízí.

🔹 Potkáš se s tím nepopsatelným magickým cosi, co všichni v životě hledáme, co nelze popsat, ale po čem VŠICHNI TOUŽÍME. 💃

🔹 Kromě Umění žít = KvanTry se potkáš s těmi dary života v těch prožitcích, kde se s KvanTrou spojují a které jsou také cestou k umění žít:

    💖 s Vipassanou

    💖 šamanskou medicínskou cestou

    💖 kvantovým prožitkem života

    💖 posvátnou silou a jemností soucitu, milování a sexuality

    💖 a hlavně nejvyšším darem života, ke kterému jsem měl to štěstí být pozván a který je skrze ryzost KvanTry předáván Tobě. 💖

 

Toto harmonické spojení technik, které skutečně uzdravují a vedou k umění žít, Ti umožní nejen aby jiskra a nadšení, radost ze života přetrvala, ale abys jí mohl žít.

Abys mohl žít sebe.

Co více: abys to mohl ROZVÍJET. A sám(a) tak RŮST. Bez terapeutů. Bez kurzů.

 

 

🌈 Proč ochutnávku a výcvik děláme? 💖

💖  Naše kurzy už dozrály tak, že jsou schopny Tě uzdravit až k doteku Tvé skutečné podstaty, opuštění kolotoče Matrixu a doteku ráje Tvého skutečného svobodného Života v nové Zemi. Abys toto trvale mohl(a) žít, od toho je tu výcvik.

💖  Po dobu výcviku prožíváš kontinuelní růst, který běžné naše kurzy, i když úžasné, prostě nemají, protože jsou oproti výcviku kratičké.

💖  Výcvik je pro skupinu lidí, kteří chtějí skutečně žít. V průbehu výcviku nebudou přibíráni další lidé a to nám poskytuje hluboký protor:

🍀 pro individuální práci

🍀 pro velký osobní růst skrze řadu výhod stálé skupiny a kontinuálního programu.

 

Účastníš-li se i ochutnávky, zadej promo kód "ochutnavka".

Chceš-li platit celý výcvik naráz, klikni na tento odkaz.

 

6750

20250

17250

Bez ochutnávky/po ochutnávce Při platbě zvlášť Při platbě naráz

6083

18250

15250

Datum a místo konání

11. 05. 17:00 - 15. 05. 2022 16:00

Centrum Živá voda, Kohoutov 143

Cena: 6750 Kč

Účastníš-li se i ochutnávky v říjnu 2021, zadej promo kód "ochutnavka".

Chceš-li platit celý výcvik naráz, využij prosím platbu převodem z účtu a cenu uprav podle informací v popisu kurzu.

+ Ubytování

  • bez ubytování (280 Kč/den)
  • ubytování na matraci (280 Kč/noc)
  • ubytování na posteli (+ jednorázově 50 Kč povlečení) (410 Kč/noc)

+ Občerstvení

  • bez stravy
  • plná penze (400 Kč/den)

Lektoři

Tomáš Michal

Sportovec, cestovatel milující život a všechno co k němu patří, srdcem lektor a trochu možná i šaman, nadšenec pro zázraky kvantové fyziky v praktickém každodenním životě. Na svých cestách poznal spoustu mistrů, učení a technik, které postupně otestoval v řadě náročných situací a utvořil z nich harmonický celek. Pomáhá lidem na cestě osobního rozvoje nacházet svoje pravé já, osvobodit se od starých programů a vzorců a žít tak ve svobodě a harmonii. Při svém poslání propojuje řadu technik a aktivuje tak jejich plný potenciál. Jeho techniky pomáhají napojit se na svůj vnitřní zdroj a naladit se na nejvyšší vibrace.

Míša Adamová

  • Poskytuje psychoterapeutické poradenství on-line na platformě Terap.io nebo při osobních setkáních. Věnuje se také regresním terapiím (roční výcvik absolvovala u Míly Lukášové) a spolupracuje na koordinaci seberozvojových seminářů v Ivančicích a okolí. Spolulektoruje na kurzech KvanTry. Současně je ve výcviku u tantrické učitelky Ma Ananda Sarita.

Míša sama o sobě: "S manželem Jiřím (ne)vychováváme 3 děti, Štěpána 16, Leonu 13 a Ditu 11 a děti (ne)vychovávají nás. Rosteme spolu. Životem nás doprovází i fenka Adel a kocour Felix. Mou vášní je tantra, tanec, plavání a psaní. V roce 2016 jsem prošla náročnou životní proměnou, nazvala bych ji psychospirituální krizí. Od té doby vnímám nesmírnou velikost a zázrak života, za který jsem vděčná. "

Přihláška


*Ubytování a strava se hradí v hotovosti na místě.


Odesláním přihlášky souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů