Vědomé energetické čtení

Osobní setkání (terapie) Vědomým čtením pro Tvoji vnitřní svobodu

Co tě čeká?

Vědomé čtení z informačního pole je nejoblíbenější a nejúčinnější metoda, kterou při osobním setkání používám:

👉
   Velmi rychle společně vidíme jádro problému a uvolníme ho. (Je-li to pak ještě potřeba, rovnou procvičíme i postup řešení. )

👉
   Ve vědomém čtení se splnil můj sen: vidět (tedy vidět skutečnost, problém) a energetickou cestou, tzn. podstatu problému uzdravit. Lze to také nazvat: spojení vidění energetické podstaty člověka s uzdravením skrze tzv. "kvantování". Zkrátka vidět podstatu (např. jádro problému) a umět ho pořešit (uvolnit).

👉
   Setkání je v praxi velmi příjemné, účinné, rychlé a úleva či výsledek většinou okamžitý. Jeho součástí je také odpověď na řadu otázek, které Tě zajímají.


Součástí setkání může být i dar přítomnosti:

          Neboli Tě provázím tak, že se vlastními schopnostmi uvádíš do stavu co největší přítomnosti, tzn. štěstí, sebelásky, vnitřní svobody.
          Jak se do tohoto krásného stavu, který může být Tvým běžným každodenním vnitřním stavem, postupně dostáváš, vidím v Tobě bloky, které Ti překážejí v tom, aby si tuto svoji podstatu - sebelásku, vnitřní svobodu - mohl žít každodenně. Tyto bloky společně můžeme uvolit, aby Tě dál neomezovaly.

  👉   Společně se můžeme podívat na všechno, tj. cokoliv, co Tě zajímá (či trápí):

           Toto Vědomé čtení je vhodné je pro jednotlivce i pro páry, i např. pro složité vztahy s rodiči, jinými lidmi, či naopak se můžeme věnovat čistě hloubce Tvého nitra. Lze spolu projít i regresi, zkrátka cokoliv, co potřebuješ.


👉   
Jak Vědomé čtení probíhá?
           Můžeš se ptát, ale můžeš také nechat čistě čtení na mě. Jak sám/sama budeš chtít.


Nejbližší zbývající volné termíny pro vědomé  čtení
(osobní setkání):

Setkání jsou přibližně 90 minut + následná péče po telefonu, je-li třeba.

 

Praha (Postlova 700):

     Čtvrtek 6.10. 14 - 15:30 h

 

Chalupa v Máchově kraji (Chlum u Dubé 56):
     Pátek 7.10. 13 - 14:30 h

     Sobota 8.10. 14 - 15:30 h

Brno na Domečku (Antonína Procházky 5):
     Čtvrtek 4.11.  11 - 12:30 h, 14 - 15:30 h a 16 - 17:30 h

 

 👉   Termín si můžeš zarezervovat zde na webu nebo přímo na:  777 053 177

 

 

Je možné vědomé čtení také na dálku po telefonu?

Ano. Osobně preferuji osobní setkání, ale je-li z nějakého důvodu potřeba čtení na dálku, je možné se domluvit na stejném čísle 777 053 177.

Čtení na dálku po telefonu je 1h v ceně 1 000 Kč.

 

 

Datum a místo konání

Dle individuální domluvy

Cena: 2000 Kč

Na našich kurzech, setkáních a akcích je zatím Vědomé energetické čtení k dispozici jako bonus bezplatně. Zkrátka se Ti rád věnuji, aby Ti v životě bylo líp a aby sis naše akce skvěle užil(a)!

Lektoři

Tomáš Michal

Sportovec, cestovatel milující život a všechno co k němu patří, srdcem lektor a trochu možná i šaman, nadšenec pro zázraky kvantové fyziky v praktickém každodenním životě. Na svých cestách poznal spoustu mistrů, učení a technik, které postupně otestoval v řadě náročných situací a utvořil z nich harmonický celek. Pomáhá lidem na cestě osobního rozvoje nacházet svoje pravé já, osvobodit se od starých programů a vzorců a žít tak ve svobodě a harmonii. Při svém poslání propojuje řadu technik a aktivuje tak jejich plný potenciál. Jeho techniky pomáhají napojit se na svůj vnitřní zdroj a naladit se na nejvyšší vibrace.

Přihláška


Odesláním přihlášky souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů