fbpx

Probuzení vnitřní síly

Mimořádná příležitost - prodloužený kurz již od středy

Co tě čeká?

Živá voda
První dva podzimní hlavní kurzy jsou nyní výjimečně v nejkrásnějším centru v ČR v Centru Živá voda, budou prodloužené o jeden den, jsou plné nových zajímavých workshopů, vlastní program bude mít i několik hostů (Richard Kovařík, šaman Karel, setkání s anděly s Lucinkou Burianovou,  ecstatic dance, ženský kruh s Míšou, Martinou a Lucinkou, programy Míši a Martiny a samozřejmě to nejlepší z kvantrických cvičení, technik a meditací obohacené o nové prvky).
Tyto kurzy mají potenciál být opravdu jedinečné, jak výjimečným místem, tak velmi bohatým programem s množstvím novinek i programy několika hostů, tak i dnem navíc, takže si vše můžeme lépe užít a zaintegrovat.
Tématické zaměření kurzu zůstává, forma a náplň je nová :-).
 • Kurz první úrovně je úvodem na cestě sám k sobě.
 • Naučí Tě probudit a vnímat Tvou vnitřní energii, dobíjet ji a obnovovat.
 • Ukáže Ti cestu, jak se s její pomocí zbavit svých strachů, úzkostí a pocitu viny, jak zlepšit své zdraví a zharmonizovat vztahy.
 • Pomůže Ti najít Tvou sebehodnotu a přijmout se se vším všudy.
 • Uvědomíš si, kým skutečně jsi a přestaneš se ohlížet na to, co si o Tobě myslí druzí.
 • Naučíš se svobodně projevovat své emoce – i ty, které už dlouhé roky držíš v sobě.
 • Objevíš své vnitřní bloky, které Tě omezují při cestě k Tvému vysněnému životu.
 • Naladíš se na své vnitřní vedení, intuici, srdce.
 • Ochutnáš velmi silnou a účinnou techniku pro sebepřijetí.
 • Odneseš si mnohé techniky a cvičení, které můžeš dále využívat v běžném životě při překonávání překážekpro zvládnutí stresu a pro nastolení vnitřního klidu.
 • Na tomto kurzu Tě čeká celý jeden den bohatého programu navíc!
 • Tvoje vědomí ovlivňuje Tvoji budoucnost. Začni žít život jaký chceš. Všechno je možné!

 

Kurz bude probíhat v Centru Živá voda. Je to nádherné, s láskou vybudované místo v krásné přírodě. Sama Živá voda je vědomá a jen pobyt v jejím prostoru léčí a harmonizuje na mnoha úrovních. Je plná pramínků vody, lásky a moudrosti.

 

Datum a místo konání

22. 09. 17:00 - 26. 09. 2021 17:00

Centrum Živá voda
Kohoutov 143, okres Trutnov

Pomáháme zajišťovat spolujízdu, tak aby se na místo pohodlně dostali i účastníci ze vzdálenějších měst

Cena: 3290 Kč

Minimální výše vyrovnání energie za tento kurz je 3 290 Kč. Doporučená cena je 4 390 Kč.

Platební brána umožňuje pouze platbu 3 290 Kč.
Chceš-li věnovat více, tak prosím vyplň přihlášku a pošli platbu za kurz bankovním převodem na účet, který Ti zašleme (do poznámky uveď své celé jméno). Částku navíc můžeš také věnovat v hotovosti přímo na kurzu.

"Co dávám, to dostávám..."

+ Ubytování

 • bez ubytování (250 Kč/den)
 • ubytování na matraci (250 Kč/noc)
 • ubytování na posteli (+ jednorázově 50 Kč povlečení) (360 Kč/noc)

+ Občerstvení

 • bez stravy
 • plná penze (400 Kč/den)

Lektoři

Tomáš Michal

Sportovec, cestovatel milující život a všechno co k němu patří, srdcem lektor a trochu možná i šaman, nadšenec pro zázraky kvantové fyziky v praktickém každodenním životě. Na svých cestách poznal spoustu mistrů, učení a technik, které postupně otestoval v řadě náročných situací a utvořil z nich harmonický celek. Pomáhá lidem na cestě osobního rozvoje nacházet svoje pravé já, osvobodit se od starých programů a vzorců a žít tak ve svobodě a harmonii. Při svém poslání propojuje řadu technik a aktivuje tak jejich plný potenciál. Jeho techniky pomáhají napojit se na svůj vnitřní zdroj a naladit se na nejvyšší vibrace.

Míša Adamová

 • Poskytuje psychoterapeutické poradenství on-line na platformě Terap.io nebo při osobních setkáních. Věnuje se také regresním terapiím (roční výcvik absolvovala u Míly Lukášové) a spolupracuje na koordinaci seberozvojových seminářů v Ivančicích a okolí. Spolulektoruje na kurzech KvanTry. Současně je ve výcviku u tantrické učitelky Ma Ananda Sarita.

Míša sama o sobě: "S manželem Jiřím (ne)vychováváme 3 děti, Štěpána 16, Leonu 13 a Ditu 11 a děti (ne)vychovávají nás. Rosteme spolu. Životem nás doprovází i fenka Adel a kocour Felix. Mou vášní je tantra, tanec, plavání a psaní. V roce 2016 jsem prošla náročnou životní proměnou, nazvala bych ji psychospirituální krizí. Od té doby vnímám nesmírnou velikost a zázrak života, za který jsem vděčná. "

Martina Magdalena Húsková

 • Účastnice, asistentka i lektorka na kurzech Umění vědomého bytí - KvanTry. Absolventka a asistentka několika seminářů s ženskou tantrickou tématikou a tématikou Dark erosu - cesty přijetí vlastního stínu. Lektorka ženských seminářů, tantrická masérka, nyní v ročním tantrickém výcviku pod vedením Jana Komedy, Jitky Mandalam a Johna Hawkena a na šamanské cestě pod záštitou Jorgeho Redtail Hawk Arenivara.

Martina Magdaléna sama o sobě: „V osobním životě jsem zejména nadšená cestovatelka (a to nejen v pozemských dimenzích) a konzultantka při plánování dovolených (v této době se věnuji zejména pobytům na Maledivách). Jedním z mých velkých darů je kromě vědomého doteku, schopnost propojování a sdílení kontaktů a soucitné naslouchání. Mou vášní je svobodně a naplno žít v proudu hojnosti a vděčnosti. Na nekonečném výletu sama k sobě, do svého středu, své duši, ke svému srdci a k rozvzpomínání, si na své zapomenuté schopnosti z minulých životů jsem od svého dětství. Na spirituální cestu mě přivedla v roce 2000 v Dírné malé vesničce poblíž Červené Lhoty úžasná dáma Jaroslava Zemanová a to šířením tištěných brožur na různá témata pod názvem Rozhovory se životem od její příbuzné duchovní učitelky Pavly Kašparcové a také seznámením s jogovou učitelkou a budhistickou praktikantkou Dr. Michaelou Klos. Společně jsme navštívily v r. 2008 jižní Indii a poté v r. 2010 Bali.“

Lucie Burianová

- jako host zpestří program kurzu svým workshopem Setkání s anděly

Již přes 20 let vnímám lásku andělů a mistrů, která mě přivedla k báječným učitelům u nás i v zahraničí. Jsem certifikovaná andělská terapeutka u Doreen a Charlese Virtue, absolventka mistrovského stupně Archangelic Seichim Reiki u Sofie Kalyani Sarras, kurzu Ho’oponopono u Dr. Ihaleakala Hew Lena a dalších. Vnímám a s láskou předávám poselství andělů, víl i dalších láskyplných bytostí.

Karel Martínek 

- jako host zpestří program kurzu svým workshopem Souvislost poznání z úrovně vzdělání vzhledem k obrazu světa napříč (známou) historií

 • cykly
 • úrovně vědomí v přírodě a v šamanismu
 • význam užívání medicín vysvětlení, co jsou to entheogeny a čím se odlišují od jiných látek měnících vědomí lidská mysl a její napojení na různé úrovně vědomí
 • magie běžných činností
 • význam zvuků a jiných úrovní vibrací
 • astrální entity a jak s nimi souvisíme

Přihláška


*Ubytování a strava se hradí v hotovosti na místě.


Odesláním přihlášky souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů