fbpx

Probuzení vnitřní síly

mimořádná příležitost - víkendový kurz v Praze

Co tě čeká?

Kurz první úrovně je úvodem na cestě sám k sobě.

🍀  Naučí Tě probudit a vnímat Tvou vnitřní energii, dobíjet ji a obnovovat.

🍀  Ukáže Ti cestu, jak se s její pomocí zbavit svých strachů, úzkostí a pocitu viny, jak zlepšit své zdraví a zharmonizovat vztahy.

🍀  Pomůže Ti najít Tvou sebehodnotu a přijmout se se vším všudy.

🍀  Uvědomíš si, kým skutečně jsi a přestaneš se ohlížet na to, co si o Tobě myslí druzí.

🍀  Naučíš se svobodně projevovat své emoce – i ty, které už dlouhé roky držíš v sobě.

🍀  Objevíš své vnitřní bloky, které Tě omezují při cestě k Tvému vysněnému životu.

🍀  Naladíš se na své vnitřní vedení, intuici, srdce.

🍀  Ochutnáš velmi silnou a účinnou techniku pro sebepřijetí.

🍀  Odneseš si mnohé techniky a cvičení, které můžeš dále využívat v běžném životě při překonávání překážekpro zvládnutí stresu a pro nastolení vnitřního klidu.

Tvoje vědomí ovlivňuje Tvoji budoucnost. Začni žít život jaký chceš. Všechno je možné!

 

 

Datum a místo konání

21. 01. 17:00 - 23. 01. 2022 17:00

Sál Valkýra, Křižíkova 67, Praha Karlín

Pomáháme zajišťovat spolujízdu, tak aby se na místo pohodlně dostali i účastníci ze vzdálenějších měst.

Na místě je malá kuchyňka s možností ohřátí vlastního jídla.

Po dohodě je možné v meditárně přespat ve vlastním spacáku za 200 Kč za noc.

Cena: 2900 Kč

Lektoři

Tomáš Michal

Sportovec, cestovatel milující život a všechno co k němu patří, srdcem lektor a trochu možná i šaman, nadšenec pro zázraky kvantové fyziky v praktickém každodenním životě. Na svých cestách poznal spoustu mistrů, učení a technik, které postupně otestoval v řadě náročných situací a utvořil z nich harmonický celek. Pomáhá lidem na cestě osobního rozvoje nacházet svoje pravé já, osvobodit se od starých programů a vzorců a žít tak ve svobodě a harmonii. Při svém poslání propojuje řadu technik a aktivuje tak jejich plný potenciál. Jeho techniky pomáhají napojit se na svůj vnitřní zdroj a naladit se na nejvyšší vibrace.

Míša Adamová

  • Poskytuje psychoterapeutické poradenství on-line na platformě Terap.io nebo při osobních setkáních. Věnuje se také regresním terapiím (roční výcvik absolvovala u Míly Lukášové) a spolupracuje na koordinaci seberozvojových seminářů v Ivančicích a okolí. Spolulektoruje na kurzech KvanTry. Současně je ve výcviku u tantrické učitelky Ma Ananda Sarita.

Míša sama o sobě: "S manželem Jiřím (ne)vychováváme 3 děti, Štěpána 16, Leonu 13 a Ditu 11 a děti (ne)vychovávají nás. Rosteme spolu. Životem nás doprovází i fenka Adel a kocour Felix. Mou vášní je tantra, tanec, plavání a psaní. V roce 2016 jsem prošla náročnou životní proměnou, nazvala bych ji psychospirituální krizí. Od té doby vnímám nesmírnou velikost a zázrak života, za který jsem vděčná. "

Martina Magdalena Húsková

  • Účastnice, asistentka i lektorka na kurzech Umění vědomého bytí - KvanTry. Absolventka a asistentka několika seminářů s ženskou tantrickou tématikou a tématikou Dark erosu - cesty přijetí vlastního stínu. Lektorka ženských seminářů, tantrická masérka, nyní v ročním tantrickém výcviku pod vedením Jana Komedy, Jitky Mandalam a Johna Hawkena a na šamanské cestě pod záštitou Jorgeho Redtail Hawk Arenivara.

Martina Magdaléna sama o sobě: „V osobním životě jsem zejména nadšená cestovatelka (a to nejen v pozemských dimenzích) a konzultantka při plánování dovolených (v této době se věnuji zejména pobytům na Maledivách). Jedním z mých velkých darů je kromě vědomého doteku, schopnost propojování a sdílení kontaktů a soucitné naslouchání. Mou vášní je svobodně a naplno žít v proudu hojnosti a vděčnosti. Na nekonečném výletu sama k sobě, do svého středu, své duši, ke svému srdci a k rozvzpomínání, si na své zapomenuté schopnosti z minulých životů jsem od svého dětství. Na spirituální cestu mě přivedla v roce 2000 v Dírné malé vesničce poblíž Červené Lhoty úžasná dáma Jaroslava Zemanová a to šířením tištěných brožur na různá témata pod názvem Rozhovory se životem od její příbuzné duchovní učitelky Pavly Kašparcové a také seznámením s jogovou učitelkou a budhistickou praktikantkou Dr. Michaelou Klos. Společně jsme navštívily v r. 2008 jižní Indii a poté v r. 2010 Bali.“

Přihláška


Odesláním přihlášky souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů