Radost, síla jemnosti, autenticita jako smysl života a individuální čtení z energetického pole (Brno))

Večer plný inspirace, prožitků, zábavy i radosti, možnost individuální konzultace - čtení z energetického pole

Co tě čeká?

🤣  Umíte se stále opravdově, z hloubi srdce radovat? Kdy jste si naposledy zavýskali radostí, kdy jste se od srdce zasmáli, až vás brněla bránice? Kam se ta naše radost, která nám dodává obrovskou sílu a energii, vytratila?

🥀  A co jemnost? Procítěná, opravdová jemnost není slabost, je v ní obrovská síla, která dokáže zázraky.

💎  Dokážeme být ještě vůbec opravdoví, autentičtí? Dokážeme být sami sebou, bez skrývání se za masky a role? Dokážeme opravdu žít a do hloubky prožívat přítomný okamžik?

💗  Chcete opět pozvat radost, autenticitu a jemnost do svého života, využít všech darů, které nám nabízí?

Toto a ještě mnohem víc Vás čeká na večerním kurzu s prvky párty, který pro Vás chystá Míša s Tomem.

 

Program večera:

Tom otevře večer uvolněním a nabitím se silou radosti a nádherným workshopem Splnění posvátného snu tvé duše a pak program převezme Míša a ponoříme se do jemnosti a autenticity. Tom  bude pokračovat s vámi v druhé místnosti po celý zbývající večer s individuálním sezením se čtením z energetického pole vnitřním zrakem. A co to vlastně je?

"Čtení z energetického pole vnitřním zrakem mi kdysi přišlo z části darem, z části díky dlouholetému osobnímu rozvoji. Dlouhé roky jsem skrze nejrůznější výcviky a prožitky schopnost postupně rozvíjel. A co vám přináší: přicházíš s nějakým tématem, které je pro tebe aktuální. Objevíme jeho podstatu a postup řešení, které prožíváme přímo při sezení a přichází i doporučený postup nad rámec sezení.Tom 

Čtení z energetického pole od Toma je poslední dobou na hlavních kurzech velmi oblíbené, dokáže nahlédnout do podstaty problému a ukazuje se i řešení. Mnoha lidem už tento náhled velmi pomohl vypořádat se s problémy a těžkostmi v životě.

 

Míša pro nás chystá program k procítění radosti, jemnosti a naší autenticity:

🍀 čakrové cvičení z tantry
🍀 hlasová rozcvička
🍀 zpěv Moola mantry s vysvětlením textu
🍀 biodynamická rezonance
🍀 tanec se škraboškami
🍀 sundaram meditace se "lžičkami"
🍀 a další překvapení... 😊

Nechejte odplout starosti a ponořte se s námi do proudu života, nabijte se energií, zažijte krásné hluboké prožitky, setkejte se s prima lidmi v příjemném bezpečném prostředí a zažijte krásný inspirativní večer, na který budete rádi vzpomínat...

 

 

 

Datum a místo konání

29. 06. 18:00 - 29. 06. 2022 22:00

Domeček, Antonína Procházky 5/9, Brno

 

Do Domečku se vchází dřevěnou přístavbou.

Doprava MHD - zastávka Antonína Procházky (bus 37, 52)

Cena: 470 Kč
Cena na místě: 570 Kč

Lektoři

Tomáš Michal – Vědomé bytí
Zakladatel a lektor kurzů KvanTry – Umění vědomého bytí

– mým darem je propojovat různá učení a tvořit techniky, které pomáhají lidem žít šťastný, svobodný a vědomý život… život v souladu s přáním jejich duše.

Míša Adamová

  • Poskytuje psychoterapeutické poradenství on-line na platformě Terap.io nebo při osobních setkáních. Věnuje se také regresním terapiím (roční výcvik absolvovala u Míly Lukášové) a spolupracuje na koordinaci seberozvojových seminářů v Ivančicích a okolí. Spolulektoruje na kurzech KvanTry. Současně je ve výcviku u tantrické učitelky Ma Ananda Sarita.

Přihláška


Odesláním přihlášky souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů