Festival proběhl v krásné atmosféře.

Děkujeme všem za nádherné společné chvíle.

19. 8. 2020 (večer) - 23. 8. 2020

Centrum Živá voda, Kohoutov

Festival Radosti ze života Tě nabije radostí a energií.

V nádherném prostředí a podporující atmosféře zažiješ dynamické, uvolňující i transformační workshopy, přednášky a cvičení, které rozšíří Tvé vnímání světa a umožní Ti jít hlouběji do sebe sama.

Otevři  své srdce lásce.

Potkej se s bytostmi na úrovni srdce. Zažij vzájemné propojení a harmonii. Prožij krásné dny v uvolněné atmosféře pohody a klidu, ve společnosti přátel nových i těch z kurzů, se známými lektory i terapeuty.

Přijeď objevit své vnitřní dary. 

Záměrem festivalu je setkání. Setkání se životem, s přáteli a především setkání se sebou samým. Dotkni se své duše, objev svoji vnitřní moudrost a sílu, ponoř se do lásky svého srdce, v jemnosti a hloubce.

Prožij nespoutanou radost. 

Moderátorem a průvodcem festivalu je skvělý řečník, terapeut, milovník života a radosti Richard Kovařík (vynálezce KvanTrické jednotky Radosti i cvičení “Není to pro každého”).

Workshopy a přednášky

Na každý den je připravený bohatý program vedený výbornými lektory a terapeuty, kteří umí citlivě provázet během hlubokých transformačních procesů. Čekají Tě oblíbená cvičení z kurzů KvanTry, obřad potní chýše, mužské a ženské kruhy, rituály, přechod uhlíků a doprovodný program, včetně nabídky úžasných masáží a terapií.

Koncerty

Nebude také chybět hudba, koncerty, bubnování i společné zpívání a hraní. Na festivalu vystoupí Tara s Taranem. V pátek večer budou mít na Živé vodě živý koncert pro Radost ze života. Pozvání přijali i manželé Čadovi se svojí zvukovou lázní a Davído s bubenickým workshopem.

Rozezni svůj hlas a roztanči své tělo.

Nádherné prostředí

Centrum Živá voda je nádherné, s láskou vybudované místo v krásné přírodě. Sama Živá voda je vědomá a jen pobyt v jejím prostoru léčí a harmonizuje na mnoha úrovních. Je plná pramínků vody, lásky a moudrosti.

Skvělé jídlo

Na festivalu Radosti pro nás bude vařit výborné a zdravé jídlo úžasná kuchařka Petra Slabá, kterou mnozí znají z kurzu Dotek jednoty na Živé vodě. Už teď se můžeš těšit na vegetariánské delikatesy, které vnesou radost do těla i duše.

DÁRKY, DÁREČKY A PŘEKVAPENÍ

Během festivalu s námi budou i Zdeňka Koláčková a další přátelé se stánky a dárečky, co pohladí srdce i duši. 🙂