O KvanTře

Co je KvanTra?

KvanTra je metoda postavená na tzv. „kvantování“, záměrném ovlivňování reality vědomým tvořením v kvantovém poli. Účinek je však několikanásobně umocněn použitím technik práce s energií a dechem z prastaré duchovní nauky prakticky ukazující cestu k vnitřní harmonii. Umožní vám velmi efektivně a rychle proměnit svůj život.

Staňte se tvůrcem svého života

Na našich seminářích uvidíte lidi dělat věci za hranicí běžných měřítek – chodit po střepech a žhavých uhlících, energeticky ohýbat kovy či dřevěné špejle. A na kurzu se to může naučit každý. I vy. K čemu je to dobré? I vaše mysl uvěří, že když dokážete záměrem změnit fyzikální vlastnosti předmětů, můžete ovlivnit i svůj život.

Naučíte se vnímat energii a využívat ji pro svůj prospěch. Objevíte a přenastavíte skryté negativní programy svého podvědomí. Najdete cestu k hojnosti, harmonii a lásce a stanete se tvůrcem vlastní reality.

Za šest let existence prošlo kurzy kvantry již více než 1 500 absolventů, velká část z nich se vrací opakovaně a shodují se v tom, že naše kurzy jsou obrovský urychlovač na cestě osobního rozvoje, cestě ke šťastnému životu.

Díky bezpečnému prostředí, přítomnosti většího množství zkušených absolventů a společně vytvořené atmosféře a energii se vše naučíte mnohem snáze a rychleji.