Jak se líbilo účastníkům na kurzu

Co jste nám napsali?

Můj první kurz Umění Vědomého bytí na mě vykoukl na Facebooku v době, kdy jsem byla vyčerpaná a na dně a nutně jsem potřebovala vysadit, odpočinout si a načerpat energii.
S tím záměrem jsem tam jela, ovšem kurz mnohonásobně předčil má očekávání, po těch třech dnech neuvěřitelných prožitků jsem se vrátila plná síly, energie a lásky, zářila jsem natolik, že se mi kupodivu lehce povedlo přesvědčit manžela, že příště pojedeme spolu.

Cítím neskutečnou vděčnost, že mě srdce přivedlo na Tvůj kurz. Přála bych každému, aby mohl prožít tuto neskonale hlubokou, očistnou a srdce otevírající zkušenost a to nádherné napojení na sebe a vesmír tak, jako teď cítím já. Jsem stále v úžasu nad tím, co jsi vytvořil a s jakou láskou, pokorou a pravdivým zájmem přistupuješ ke každému, kdo k Tobě přichází… Děkuji Ti, že jsi mi pomohl zbavit se strachů a bolesti, které jsem nosila hluboko v sobě. Děkuji, že jsi mi pomohl dotknout se mé síly a pomohl mi skrze krásně zpracované techniky vidět prožívat svoji ženskost a krásu. Děkuji, že jsi mi pomohl pochopit, že dary, které v sobě nosím, nejsou nicotné a běžné, ale naopak hodné obdivu a lásky.

Kurz jsem prošla společně s manželem… vrátili jsme se jako úplně jiní lidé, než když jsme na kurz odjížděli – zbavili jsme se svých bolestí a strachů, přiblížili jsme se a přijali jsme každý sám sebe a zároveň i obnovili a úžasně posílili náš vztah k sobě navzájem, objevili jsme svou vnitřní sílu a jistotu. To, co člověk na těchto seminářích zažije, se nedá slovy popsat, to se musí prožít… Jsem velmi vděčná pořadatelům i všem účastníkům za neuvěřitelné zážitky i naučené techniky, které využívám i v běžném životě. Díky, Tome, za to, co pro nás všechny děláš, má to smysl.

Kurz byl úžasný. Naučil jsem se nové zajímavé techniky, poznal skvělé lidi a spolutvořil příjemnou a bezpečnou atmosféru, kde se člověk cítil, že může být sám sebou. Na kurzu se mi velmi líbil ten tvůj vášnivý, hravý a zapálený přístup. Zároveň na tobě obdivuji, jak srdečně a autenticky ti záleží na všech účastnících kurzu a jak jsi se všemi v silném napojení. To se jen tak nevidí.

Jak se cítím? Svobodně, povzneseně, chce se mi smát, jsem nabitá, poučená, zamyšlená, otevřená, naslouchající, všímavá, mám jasný hranice… Ještě stále jsem na Buchovský vlně. Je mi prostě WAU!

Nemám slova, která by vyjádřila, co na tvém kurzu člověk může zažít. Možná jedno jediné se blíží, a tím je SVOBODA. Ale hloubku a rozsah, kam až moje vnitřní osvobození přišlo, se ale skutečně nedá vyjádřit. Jediné, co mohu, je od srdce a zcela upřímně doporučit, že pokud vnímáte někde ve svém životě nesvobodu, nepřemýšlejte dlouho a přijeďte na Tomášův kurz. Vaše duše rozkvete.

Chci ti ještě jednou poděkovat za to, co děláš. Pro mě to byl tak silný prožitek, že to ani nedokážu popsat. 🙂 Už delší dobu jsem hledala způsob, jak se zbavit svých stresů, strachů a silných stavů úzkosti, které byly pro celou mou rodinu nepochopitelné, protože navenek neměly žádnou příčinu, přece si žiju krásným životem se skvělýma lidma kolem sebe s neomezenýma možnostma. Už jsem přemýšlela i nad tím, jestli bych neměla navštívit psychologa, až jednou jsem narazila na internetu na tvoje stránky, zní to možná trochu jako klišé, ale mám pocit, že přesně takhle to mělo být. Tušila jsem, že nejlepší způsob, jak se “najít” a pomoct sama sobě je právě práce na sobě na svém vědomí a sebe-vědomí. 🙂 Ty jsi mi to potvrdil, byl si tím nejlepším průvodcem na cestě k sobě. Díky tomu, co jsem prožila, vím, kam mám směřovat a jak na sobě budu dál pracovat. Protože jen s láskou sama k sobě můžu dávat lásku dál.

Tento víkend jsem uviděl, ucítil kvalitu, která přes tebe proudí, když podporuješ léčivé procesy u celku skupiny. Toto není v žádném případě běžná lidská kvalita. Je to kvalita velikého dobra a lásky. Dále se jí slovy dotýkat nebudu.

Ahoj Tome, děkuji za zájem jsem moc štastná, že jsem tu byla a mohla to prožít. Ještě nikdy jsem neviděla tolik krásné radosti. Určitě se nevidíme naposledy. Moc si Tě vážím za to co děláš.