Reference

“Kurzy Umění vědomého bytí – Kvantra – mi umožňují dostat se do své hloubky, nalézt a pochopit co nás brzdí v prožívání šťastných chvil v životě. Učí být přítomný, vidět na sebe a vědět kdo jsem a kde chci být. Jako terapeutovi mi Kvantra umožnila jít ještě do větší hloubky, abych mohla svým klientům dát to nejlepší… Je to pro mě jeden z nejlepších nástrojů této doby, dává návod a příležitost vstoupit do své podstaty, vidět ji, a dát životu směr, který nás činí radostnými a ukazuje, jak si udržet v sobě lásku. Člověk pak kráčí do světa s větším  pochopením  sama sebe i okolí a odnáší si větší nadhled, kdy žije svůj život více naplněný. Slova vděků jsou namístě a přála bych každému aspoň několik kurzů zažít.”

Michaela Králová

Míša Králová

terapeutka

Kvantra… Co to je? Moze sa niekto spytat… A odpoved? Zalezi na kazdom z nas, na nasom uhlu pohladu.. Pre niekoho prijemne straveny vikend v prostredi obklopenom lesami a lukami so skvelou veganskou kuchynou… Pre niekoho mozno miesto, kde spoznal svoju lasku.. Pre dalsieho miesto, kde si uvedomil svoju cenu a hodnotu.. Miesto, kde citil lasku a podporu ako doteraz nikde.. Pre niekoho moze byt Kvantra a techniky, ktore sa nauci, velkym prinosom v osobnom aj pracovnom zivote.. Kvantra… je a bude zakazdym ina.. Kazdy jeden kurz je ojedinely, vynimocny a neopakovatelny.. Cim? Vsetkym.. priestorom.. energiou, ktoru spolu vytvarame a zazitkami, ktore su niekedy tazko popisatelne a svojim sposobom ,,neprenosne,, O Kvantre mozete pocut, citat, ale ZAZIT JE NAJVIAC! . Zistite, ze mozno na zaciatku kurzu… prvy vecer.. sedite v kruhu s cudzimi ludmi.. Mozno mate strach hovorit pred skupinou ludi .. A uz za kratky cas zistite, ze ste si velmi blizky a ze sa citite ako doma. Ako jedna rodina. KVANTRA je pre mna miestom, ktore si ma proste zavolalo a viem, ze som tam mal byt a je miestom, kam sa rad vraciam..  Je to miesto, kde si dokazete vyliecit bolesti ulozene hlboko vo vas, aj zazit pocity lasky, vzajomnej podpory, radosti a stastia..  Kvantru je najlepsie zazit a citit vo svojom srdci to, co sa slovami popisat neda…

Stanislav Švec

Stanislav Švec

seřizovač automotive

Blahopřeji, už jen to,  že čteš můj příspěvek, je první krok tvého rozhodnutí. Totiž to, že se sebou chceš něco udělat, někam se posunout, jednoduše – začít ,,žít”…

I já jsem před více než rokem stála na rozcestí a neměla tušení , kterou cestou se dát. Kvantra mi spadla do klína v den mých narozenin, v podobě dárku od mé dcery. Dostala jsem poukaz a ,,jeď”… absolutně jsem nevěděla, do čeho jdu, co tam budu dělat a co mě tam čeká. Nu což, zkoušená životem, byla jsem pro každé řešení, které mě nastartuje a povede ,,jinak”… odjela jsem… co následovalo se těžko popisuje slovy, to se prostě musí zažít. Dostala jsem se do prostor a do společnosti lidí, kde jsem pocítila naprosté bezpečí, klid a důvěru, kde jsem po mnoha letech mohla otevřít své srdce, vypustit a uzdravit všechny své bolístky a srdce naplnit láskou. Proto děkuju všem, kteří se stali součástí mé cesty a hlavně Tomovi, který nás s pomocí svého týmu na novou cestu nasměruje, pomyslně vyzbrojí…. pomocí různých meditačních technik a prožitkových cvičení a věřte, že vím o čem mluvím. Na kvantře jsem byla již 6x, našla jsem svůj  ,,Druhý domov” a spousty přátel.

Wau  – a nad sedmou už přemýšlím, co myslíš ?…potkáme se ?

Lenka Mamakaa Ba kopie

Lenka Mamakaa 

výklad karet

Děkuji za příležitost být v prostředí nabitém láskou, podporou, humorem a pozitivní energií podporující osobní růst každého ze zúčastněných. Díky atmosféře, která na kurzech panuje, jsem si mohla dovolit odhodit strachy a emoční bloky, které mě provázely celým životem. Mohla jsem si dovolit být sama sebou bez toho, že by mě někdo hodnotil či posuzoval, zda je to tak správné nebo ne. Mohla jsem si dovolit nahlédnout hluboko do svého nitra a naplno procítit a prožít, kým chci opravdu být. Těžko se to vyjadřuje slovy, protože jde o přímé prožitky, pocity, emoce… O to je vše silnější a intenzivnější. Ten osvobozující pocit ve mně zůstal a je pro mě nyní mnohem snazší se k němu vědomě vracet a předávat ho dál lidem, se kterými pracuji. Díky za to a mohu jen doporučit, stojí to za to.

petra-vseteckova

Petra Všetečková

osobní kouč a průvodce na cestě životem

Díky absolvování kurzu Umění vědomého bytí s podtitulem “Láska” v prosinci loňského roku se mi podařilo nastartovat sebe sama směrem k pozitivnímu přístupu vnímání současné reality. Došlo mi, že nemá již cenu řešit minulost a vlastně ani budoucnost. Že nejdůležitější je žít tady a teď. Mně osobně nejvíce pomohly ženské kruhy, dovolit si říct druhým nahlas, co cítím a nebýt jen v pozici naslouchající. Dovolila jsem si pustit ven svoje strachy, vykřičet to nahlas a po dlouhé době jsem zase slyšela svou duši, která se pohnula a postupně probírá. Je důležité umět naslouchat svému tělu, které s námi komunikuje, ale ne každý ho poslouchá a jedná v souladu. Za mě kurzy doporučuji komukoliv, kdo již neví kudy kam, komu chybí se vypovídat, kdo hledá podobně naladěné lidi, kdo na sobě chce pracovat Je to cesta k poznání sebe sama.

Pavla Mašatová

Pavla Mašátová
Oracle R12 Implementation Specialist

Ahoj, loňský rok byl pro mou životní cestu dost rozhodující.
Po očistných konstalacích jsem absolvovala Mohendžodáro. Asi jsem očekávala od kurzu víc než mi ve skutečnosti přinesl nebo mohl přinést. Stále jsem měla pocit, že potřebuji něco víc. Pak na mě vykoukla na fb upoutávka na kurzy Umění vědomého bytí a já se přihlásila. Byla jsem nadšená, okouzlená…nevím, jak mé pocity popsat? Absolvovala jsem hned dva  a letos už jsem přihlášená na dalších  kurzech.

Líbí se mi jak Tom, spolu se svým týmem kurzy vede. Je hezké pozorovat jak se všichni měníme. Nádherné meditace, atmosféra, prostředí, ve kterém se vše krásné odehrává. Slovy těžko popsatelné. Otevřená srdíčka a úsměvy ve tvářích vypovídají o účinnosti Tomových kurzů.
Tome Namaste

Marta D kopie

Marta Dobešová

koordinátor prodeje

Absolvovala jsem 4 kurzy Umění vědomého bytí a můžu říct, že to pro mě znamená velký posun ve vnímání sebe sama a hlavně druhých lidí. Zažila jsem neskutečně krásné meditace a úžasné momenty. Jsem ráda, že můžu na Kvantru chodit, hlavně kvůli speciální atmosféře, která tam vždy je.Skladba lidí, která je na kurzu, je vždy jiná a hodně různorodá a přesto vždy vyživující. Výborné jídlo a skvělá parta s Tomášem, který to vede, je pro mě osobním dárkem sobě. Doporučuji každému, aby to zažil a své hranice posunul tak, jak to cítí srdce. Pocit sounáležitosti , dobroty a lásky korunuje každý Kvantra kurz.Už se těším na další!!

Snímek obrazovky 2020-03-05 v 19.01.05

Leona Manton

malířka keramiky

Milí přátelé,
ráda bych se s Vámi všemi podělila o sdílení mého prožitku z předvánoční Kvantry “Láskyplného” kurzu.
Byla jsem na Kvantře poprvé. Jdu Vědomou cestou již léta, a na víkend mne přitáhl název kurzu a zvědavost.
Potkala jsem hromadu nádherných duší a Toma- tvůrce, překypujícího životem.
Zažila jsem mnoho nádherných chvil a propojení všech krásných lidí. Nejsilnější prožitek byl pro mne STAV, který mi byl dopřán při Dechu do čaker a vyslovování přání – ve dvojicích.
Způsob, jakým techniku předvedla dvojice z týmu, mi přišla hodně intimní – ne fyzicky, ale vnitřně.
Měla jsem přání zažít to s partnerem, nebo někým hodně blízkým a dostala jsem se do paniky.
Ale šla jsem do toho. A jak jsme dýchali a sdíleli prostor s mým parťákem ve dvojici (zdravím Tě Derviši), začalo se ve mně otevírat Něco, Něco velkého. V Srdci, Duši. Zažila jsem smích, pláč, dojetí, Vděčnost, Světlo, Dech a Jednotu. Jednotu s ním, se všema, se vším. Uvědomila jsem si, že nikdo není cizí, že jsme všichni Jedno Bytí.
Děkuji Tomovi, týmu, všem zůčastněným a děkuji svým mistrům a Božství v sobě, mé Cestě a přeji Vám, ať Vám Kvantra otevře Vaše nejvyšší možnosti , prožitky otevřeného Srdce a Sdílení.
Karin Holla kopie

Karin Hollá

zubní lékařka

Ke kurzům KvanTry mě přivedla ochutnávka kurzu spojená s přechodem žhavých uhlíků. Byl to pro mě tak silný zážitek, že jsem chtěla navštívit celý kurz.
Bylo to krásné rozhodnutí, které mě krok po kroku přivádělo sama k sobě. Program byl velmi dobře propracovaný. Je vidět, že Tom vkládá do tvoření kurzů celé svoje srdce. Proto věřím, že každý účastník kurzu se může cítit přijímán do lůna bezpečného prostoru, kde se plně může uvolnit a řešit tak svoje traumata, bolesti, strachy a nepřijaté stíny. Moc se mi líbila kombinace dynamických technik a meditací, při kterých jsem měla možnost se ponořit hluboko do svého nitra, abych se pak při dynamické fázi mohla opět vynořit a nadechnout lásky, radosti a štěstí. Kurz mi vlastně připomíná plavbu po moři, na kterou se na počátku kurzu vydáte. Cesta od břehu je klidná, poté přijdou vlny, při kterých možná spadnete i přes palubu, abyste se mohli dostat až na své dno. Avšak odtud už vede cesta jen vzhůru k všeobjímající lásce. Je to až neskutečné jakých výšin v pocitech se dá během kurzu dosáhnout. Byla to nádherná cesta do nitra mé duše. Naplňovalo mě štěstím vidět pokroky nejen u sebe, ale i u druhých lidí, kteří odjížděli z kurzu jako znovuzrození. Jsem vděčná, že jsem měla příležitost tyto kurzy navštívit. Už se těším na další, které mě čekají v únoru 2020, kdy to bude moje 6. a 7. účast :). Tuto mořskou plavbu vřele doporučuji všem.
Tome, ze srdce Ti děkuji za krásu, kterou nám všem přinášíš do našich životů.
Snímek obrazovky 2020-03-05 v 19.00.33
Mia Svoboda
R&D Center – Prototype engineer

„O víkendu jsem byl na semináři Kvantry a musím říct, že mi huba upadla.

Šel jsem tam, jako namyšlenej kokůtek, co si myslí, že sežral všechnu moudrost světa a díky bohu, že jsem poslechl to něco ve mě, co mi řeklo, že tam mám jít, i když jsem si myslel o lektorovi, že je dost mimo on i to, jak učí lidi pracovat s energií.
Byla to pro mě neskutečná jízda. Vytancoval jsem tam tělo, vybrečel duši, propláchl čakry a rozpustil ego v lásce. Jojo takový ty ezoterický keci – jsem zjistil, že to vlastně v sobě mám fakt hodně, a dost dlouho jsem to někde ukrýval před světem i před sebou, protože jsem nechtěl být vnímanej, jako ezoterickej pošuk. No a tak jsem zjistil, že to je přesně to, co jsem, a že se za to nemusím stydět – mám to (už) na sobě rád :-) Děkuji za to nesoudící prostředí, které mi umožnilo se projevit tím, kým skutečně jsem.

Děkuji Tome za Tvoje světlo, které snášíš prostřednictvím svých seminářů. Děkuji za lásku a vděčnost k Matce zemi, jež jsem skrz Tebe pocítil během cvičení a taky za Pandoru. Ta mi umožnila, aby skrze mě proudilo, k druhým lidem, takové množství lásky, ochoty sdílet a přát druhému to nejlepší ze sebe, jaké jsem v životě k nikomu nepustil a byl to pro mě transformující zážitek.
Stejně tak mít tu možnost octnout se uprostřed přejícího kruhu podpory, být viděný, přijímaný a skutečně podporovaný v tom, co prožívám uzdravilo mé srdce a důvěru v lidi i vesmír, že to se mnou myslí dobře :-) „Co dáváš to dostáváš“
Děkuji

Kdo máte zájem se naučit pracovat s energií, cítit ji, měnit svoji vibrační úroveň vědomě, naučit se základy tantry a Silvovy metody (práce v hladině alfy), chodit po střepech, spálit si nohy na rozžhaveném uhlí ( 😀 ) a možná i ohýbat vidličky a jiné kovy (to se mě teda nepovedlo), tak doporučuji“

jindra-sirucek

Jindřich Širůček

terapeut www.strunkovani.cz

Tome děkuji,

jsem ti vděčný za jeden z nejsilnějších zážitků mého života. Nejvíce se tomu blíží stav nejvyšší zamilovanosti, který jsem kdy pocítil. Kurz mě otevřel a vyčistil takovým způsobem, jak jsem to nikdy předtím nezažil. Nejhlubší zážitek jsem zažil až doma, po návratu. Ve stavu uvolnění v prostředí domova a bezčasového přítomného okamžiku jsem v modlitbě zažil stav čirého štěstí a bezpodmínečné lásky. Uběhly tři dny a je to u mě stále a já prosím, aby to už nikdy neodešlo. Moc dlouho mi trvalo, než jsem se rozhodl něco psát, protože prostě nechci ten prožitek přerušovat myšlenkovými pochody. I v práci se teď delší dobu odhodlávám, než mi stojí za to vzít telefon, a nebo něco počítat, či řešit technické nebo organizační záležitosti…jednoduše a prostě zvažuji, jestli mi ta činnost opravdu stojí za to, abych přerušoval ten stav čistého bytí v míru a lásce.  A přesto, i když dlouho vyčkávám, než se do něčeho pustím, tak jsem hotový za třetinu času, než mi to trvalo dříve. Dokonce 1,5 hod v křesle zubaře anebo zvládání konfliktů mezi lidmi mě nijak nestrhává a ani mi nebere štěstí a to je velmi neobvyklé. Žiji teď každou minutou a život je bohatší, než kdy býval. Takzvané denodenní problémy řeším věcně, bez negativních emocí a neobyčejně výkonně. Nijak se mě vnitřně nedotýkají a nenarušují moje stálé štěstí v přítomném okamžiku. Nerozlišuji moc mezi časem v práci a časem doma. Jako by to teď bylo jedno. Žiji pořád stejně krásně, každým okamžikem a nepotřebuji dovolenou.

Celý život hledám Boha a snažím se očistit, ale až tvůj kurz mě vzal za ruku a vyvedl mě z ulity, o které jsem ani nevěděl, že v ní jsem. To co mě nenaučili ani rodiče, ani prostředí ve kterém žiji. Cestu lásky, sebepřijetí, vděčnosti, odevzdání a míru jsem už dříve nastoupil, ale Kvantra mě doslova donutila fyzicky lásku projevit „pořádně“, otevřít se jí, přijmout ji jako nikdy, dramaticky zvýšit svou míru energie a rozpustit nevědomé blokády.

Cesta, na kterou jsi se vydal, je svatá a nenech se nikdy vykolejit žádnými rýpaly. Žij v té vášni, kterou máš a která tě nutí dále to rozvíjet. Když jsem viděl, kolika lidem jsi pomohl jen za jeden kurz, tak mě to dojímá. Není vyšší mety než sloužit Bohu tím, že pomáháš lidem k tomu, aby jim tekly slzy štěstí. Všichni, kdo opouštíme tento kurz, jsme už jiní a jdeme opět žít všední dny. Potřebujeme jen vědět, že si to můžeme udržet po celý život, pokud se očistíme od každé poskvrny těla, ducha a mysli a to je každodenní činnost. Hlídat si své skutky, konání, myšlenky a nedopustit, aby šly proti té svatosti, kterou představuje Bůh.  Musíme jen vědět toto: „Chceš-li se stát osvíceným, musíš okamžitě přestat dělat věci, které nejsou osvícené.“ (Hawkins)

S úctou a díky

Snímek obrazovky 2020-03-05 v 19.01.42

Pavel