Zřím a žiji své Já

“Staň se Sám Sebou”

Cesta k Vnitřní Svobodě

Speciální prodloužený kurz – Energetický power day, Síla tvé vnitřní moci, Rozpuštění stínů

– Objevíš, kým skutečně jsi.

– Probudíš v sobě svoji sílu, hluboký vnitřní mír a jistotu, kterou Ti už nikdo nevezme.

– Najdeš a jednou provždy zpracuješ svá omezení, limity a bloky.

– Staneš se vědomým tvůrcem svého života.

– Nabiješ se energií, elánem a chutí do života.

 

Co na kurzu prožiješ?

V úvodu si zopakujeme nejdůležitější prvky z prvního stupně kurzu. Tohoto kurzu se tedy může zúčastnit i ten, kdo zatím první stupeň neabsolvoval.

Hravou formou si procvičíme Kvantování – schopnost tvořit skutečnost a pracovat s energií. Naučíme se využívat Kvantování k plnění přání, zlepšování vztahů, zdraví, zvyšování pocitu harmonie a souladu.

Společně pak projdeme zásadní období života, ve kterých vznikaly bloky a negativní programy naší mysli. Tyto bloky se mohou nyní projevovat jako pocit odloučení, opuštění, pocit, že nikam nezapadáš a nejsi dost dobrý, nebo jako pocity neustálého ohrožení, viny a neschopnosti uspět.

Přímo na kurzu budeme tyto bloky jednou provždy odstraňovat pomocí několika účinných technik. Čeká nás například Kvantová terapie, Vědomé energetické léčení, Kvantové plynutí, Meditace spojených srdcí, Léčivé kruhy harmonie a další.

Díky této práci na sobě objevíš, kým skutečně jsi, a začneš žít v souladu se svojí duší. Objevíš lásku k sobě, svoji hodnotu a vnitřní sílu.

 

Kurz vrcholí krásným harmonizujícím workshopem, který Ti pomůže plně probudit Tvůj potenciál a ověřit si sílu Tvé vlastní mysli. Dokážeš přejít přes žhavé uhlíky, střepy, ohnout běžně neohnutelné kovy atd.

V závěru kurzu si zopakujeme a procvičíme naučené techniky tak, abys je mohl využívat pro svůj další osobní růst. Najdeš v nich mocné nástroje, které Ti pomohou v nejrůznějších životních situacích. Další terapeuty už nebudeš potřebovat.

Efekt kurzu je trvalý.

Kurz osloví začátečníky i pokročilé...

Pro velkou část účastníků, kteří již jsou nějakou dobu na cestě osobního rozvoje, bude tento kurz znamenat zásadní prozření a posun, přičemž bude srozumitelný i pro nováčky. 🙂

Umění vědomého bytí – KvanTra je kurz osobního rozvoje.
Je zaměřen na přínos pro každodenní život každého z nás.

Kurz je prožitkový s teoretickým doprovodem.
Prostřednictvím meditací, a prožitkových cvičení se postupně dostáváme do stavu fyzického a psychického uvolnění, hlubokého vnitřního klidu a také stavu vyššího vědomí, kde z vyšší perspektivy můžeme vnímat své omezující návyky, emoční a mentální bloky, vzorce chování, které nám omezují život.
Můžeme vidět své chování a  život z jiné perspektivy.
A stát se vědomým tvůrcem našeho života